021-44175817
info@zabanname.com

آموزش زبان انگلیسی

ایجاد شده توسط واحد تولید محتوا دسته بندی: آموزش زبان 9 تیر 1400

آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی

  • موسسه گاما

آموزشگاه زبان گاما از آموزشگاه‌های مطرح زبان انگلیسی است. آموزش‌های ارائه‌شده در موسسه گاما مفید هستند و در دوره‌هایی کامل ارائه می‌شوند.این موسسه آموزش زبان انگلیسی را به‌صورت تضمینی انجام می‌دهد. متقاضیان زبان آلمانی، ترکی استانبولی +کنکور یوس ترکیه و آیلتس می‌توانند از خدمات این آموزشگاه استفاده کنند.

  • آموزشگاه زبان گات

این آموزشگاه از دیگر آموزشگاه‌های مطرح یادگیری زبان انگلیسی است. آموزشگاه زبان گات از سال ۸۸ در زمینه‌ی آموزش زبان‌های خارجی شروع به کار کرد.
مرکز زبان گات در فیلدهای آموزش زبان انگلیسی، برگزاری دوره های آیلتس، کلاس های T.T.C ، زبان فرانسه، زبان آلمانی، زبان ترکی استانبولی و غیره فعالیت دارد . همچنین زبان‌های دیگری همچون ارمنی، اوکراینی، پرتغالی، چینی ، هلندی و روسی در آن تدریس می‌شود.

  • آکادمی زبان اکسیر

آکادمی زبان اکسیر یکی دیگر از آموزشگاه‌های مطرح یادگیری زبان انگلیسی است. شروع فعالیت این آموزشگاه زبان انگلیسی با تمرکز بر آموزش و برگزاری دوره IELTS بود ؛ ازاین‌رو از آن گاهی با عنوان اکسیر آیلتس هم یاد می‌کنند. این آموزشگاه زبان انگلیسی روی کیفیت آموزشی و برنامه‌ریزی درست تأکید دارد.

آکادمی زبان اکسیر توانسته است با تکیه بر برخی از ویژگی‌ها مطرح یادگیری زبان انگلیسی کیفیت آموزش را در کلاس‌های خود ارتقا دهد.امروزه کلاس‌های آموزشگاه زبان اکسیر در دوره‌های زبان عمومی، مکالمه انگلیسی و گرامر انگلیسی (iGram) برگزار می‌شود. همچنین موسسه اکسیر آزمون‌های مطرح انگلیسی همچون تافل را هم پوشش می‌دهد.

  • آموزشگاه زبان انگلیسی اسپیکان

آموزشگاه زبان اسپیکان یکی دیگر از آموزشگاه های خوب برای یادگیری زبان انگلیسی است . فیلدهای تخصصی که در این آکادمی تدریس می‌شوند شامل زبان‌های انگلیسی، (IELTS,TOEFL,PTE)، آلمانی، فرانسه و ترکی استانبولی است. این آموزشگاه دارای اساتید بسیار برجسته‌ای است که اکثراً از اعضای هیئت علمی دانشگاه و برجسته ترین اساتید تهران هستند.

این موسسه برای رده های کودکان، نوجوانان و بزرگسالان اقدام به برگزاری کلاس‌های آموزش زبان انگلیسی در تهران کرده است. همچنین دارای انعطاف‌پذیری در ارائه دوره‌ها و زمان‌بندی ساعات کلاس‌ها مطابق با روز و ساعت دلخواه زبان آموزان است.

  • آموزشگاه زبان نگار

آموزشگاه زبان نگار از قدیمی‌ترین و باسابقه‌ترین آموزشگاه‌های زبان انگلیسی محسوب می‌شود که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۲ شروع کرده است.
این موسسه دارای دوره‌های آموزش مجازی هم هست که باعث استقبال برخی از زبان آموزان که با شرکت حضوری مشکل دارند شده است. در این آموزشکده همچنین دوره‌های مختلف تافل، جی آر آی و نیز دوره‌های تافل کودکان و نوجوانان برگزار می‌شوند.

  • آموزشگاه زبان ایران کمبریج

آموزشگاه زبان ایران کمبریج بیش از ده سال است که دوره‌های تخصصی آموزش زبان را برگزار می‌کند. این آموزشگاه سابقه و تجربه خوبی در زمینه تدریس و آموزش زبان انگلیسی دارد.
دوره‌های برگزارشده در آموزشگاه زبان ایران کمبریج طبق روش تائید شده British Council است و همان‌طور که از نام این آموزشگاه هم مشخص است ساختار اصلی دوره‌ها و برنامه‌ریزی این آموزشگاه بر اساس نکات مدنظر دانشگاه کمبریج است.

دوره‌های آموزشی ایران کمریج گاه به صورت گروهی فوق فشرده در بازه زمانی کمتر از سه ماه از سطح مبتدی تا پیشرفته برگزار می‌شوند. همچنین این آموزشگاه دوره‌هایی را برای آمادگی شرکت در آزمون‌های بین‌المللی دارد.
ایران کمریج دارای انعطاف‌پذیری در ساعات برگزاری دوره ها است که باعث می‌شود زبان آموزان بتوانند با سهولت بیشتری دوره متناسب با برنامه خود را انتخاب نمایند.از بعد قیمت نیز پکیج آموزشی ایران کمبیج از قیمت خوبی برخوردار است .

  • موسسه یا آموزشگاه زبان آفرینش

آموزشگاه زبان آفرینش از دیگر مؤسساتی است که از اساتید برجسته در زمینه آموزش زبان انگلیسی استفاده کرده است. این موسسه آزمون‌های دوره‌ای و منظم در زمینه آیلتس را هم برگزار می‌کند.همچنین این آموزشگاه دوره‌های مبتدی و پیشرفته آموزش زبان انگلیسی به‌صورت کاملاً حرفه‌ای را در تهران برگزار می‌کند .

  • کانون زبان ایران

یکی دیگر از آموزشگاه‌های زبان خوب در کشور کانون زبان ایران است. این آموزشگاه در زمینه آموزش زبان انگلیسی در سطوح مقدماتی تا پیشرفته فعالیت دارد. از خصوصیات بارز این آموزشگاه داشتن شعب مطرح در سراسر ایران است. کانون زبان ایران سابقه و تجربه زیادی دارد و از قدیم‌ترین کانون‌ها و آموزشگاه‌های آموزش زبان انگلیسی و سایر زبان‌ها است.

دیدگاه ها (0)