021-44175817
info@zabanname.com

11 استاد برتر زبان انگلیسی در تهران و سایر شهرها - سال 1401

ایجاد شده توسط واحد تولید محتوا دسته بندی: آموزش زبان 11 اردیبهشت 1401

11 استاد برتر زبان انگلیسی در تهران و سایر شهرها - سال 1401

11 استاد برتر زبان انگلیسی در تهران و سایر شهرها - سال 1401

پیشرفت در آموزش یک زبان دوم همچون زبان انگلیسی مستلزم داشتن آموزش صحیح و یادگیری اصولی است. داشتن یک استاد خوب و یا شرکت در کلاس های با کیفیت آموزشی بالا میتواند بر پیشرفت و انگیزه شما تاثیر بگذارد. یک استاد زبان خوب میتواند انگیزه شما برای ادامه مسیر را افزایش دهد. انتخاب استاد خوب کار دشواری است اما ما در این مقاله سعی داریم تا معیارهایی برای شما تعریف کنیم که میتوانید به کمک آن ها انتخاب صحیح تری داشته باشید. همچنین میانگین هزینه های کلاس را برای شما شرح داده ایم.

ویژگی های یک استاد زبان خوب

ویژگی های اخلاقی

1- یک استاد زبان انگلیسی باید صبر وشکیبایی داشته باشد، او باید این مسئله را درک کند توانایی و هوش افراد در یادگیری یک زبان جدید ممکن است متفاوت باشد و با صبر و شکیبایی بتواند نقاط ضعف کلاس را برطرف کند.

2- انعطاف پذیری یکی دیگر از ویژگی های استاد خوب است. در واقع استاد زبان انگلیسی باید خود را با شخصیت های متفاوت زبان آموزان، سن و سطح یادگیری آن ها و موارد دیگر تطبیق دهد و به روند آموزش و یادگیری آن ها توجه نماید و برنامه کلاس و نحوه تدریس خود را بر این اساس تنظیم نماید.

3- تعامل و گفتگو در کلاس زبان بسیار مهم است. یک استاد باید نسبت به انتقادات، نظرات و حرف زبان آموز خود توجه نشان دهد.

4- استاد زبان انگلیسی باید بسیار پر انرژی و با انگیزه در کلاس ظاهر شوند تا حس اشتیاق به یادگیری را در زبان آموزان ایجاد کند و کلاس را از حالتی خشک و کسل کننده به سمت کلاسی پویا و سرگرم کننده همراه با آموزشی موثر تبدیل نمایند.

5- اخلاق مداری و تعهد کاری یکی دیگر از ویژگی های استاد زبان خوب است که میتواند در موفقیت زبان آموزان موثر باشد.


شیوه تدریس استاد زبان خوب

1- یک استاد زبان خوب میتواند دارای ذهن خلاق باشد. استادی که دارای قدرت خیال پردازی و ذهنی خلاق است. خلاقیت در کلاس زبان انگلیسی می تواند باعث برانگیخته شدن ذهن زبان آموزان شود. این موضوع موجب فعالیت و مشارکت بیشتر زبان آموزان در امور تدریس شود.

2- یکی از ویژگی های بهترین مدرس زبان انگلیسی نوآوری و خلق ایده های جدید است. یک معلم نوآور در برخی از مواقع از مسیر اصلی خارج می شود تا در مسیر درست قرار گیرد.

3- یک استاد خوب زبان انگلیسی باید دارای مهارت بالایی در مدیریت کلاس باشد. اگر مدرسین نتوانند به خوبی کلاسی را مدیریت کنند میزان کیفیت آموزش پایین خواهد آمد. در واقع استاد باید یک استراتژی مشخصی در برخورد با شخصیت ها، واکنش ها و اتفاقات داشته باشد تا بتواند کلاس را به راحتی مدیریت کند.

4- یک استاد زبان خوب باید بتواند از شیوه های سرگرم کننده برای آموزش زبان استفاده کند. در واقع شیوه های سرگرم کننده و خلق بازدهی کلاس را بالا برده و یادگیری زبان را آسان تر خواهد کرد.

5- یک استاد خوب، برنامه منظمی دارد و قبل از ورود به کلاس برنامه تدریس و آموش خود را تنظیم میکند و به راحتی میتواند با مدیریت زمان، کلاسی با بهره وری بالا داشته باشد.

6- یک استاد خوب از تکنولوژی به خوبی استفاده میکند و شیوه های تدریس خود را به روز و متناسب با نیاز زبان آموز تنظیم میکند. در واقع استاد خوب باید توانایی استفاده از اپلیکیشن ها، وب سایت ها و یا فضای مجازی را به درستی داشته باشد و بتواند شیوه تدریس نوینی را دنبال کند.

7- شیوه تدریس یک استاد خوب منسجم و گیرا است. استاد زبان خوب یک راه مشخصی دارد و براساس آن تدریس خواهد کرد، پراکنده گویی و ابهام میتواند شما را در زمره بدترین اساتید کند.

8- یکی از ویژگی های بهترین مدرس زبان انگلیسی توقف نکردن در یادگیری و کسب دانش است. زبان انگلیسی دانشی گسترده است و نیاز است تا یادگیری در سطح درستی صورت گیرد.هزینه آموزش زبان انگلیسی

آموزش زبان انگلیسی به صورت گروهی و خصوصی انجام میشود که هزینه هر کدام با توجه به فاکتورهای گوناگون متفاوت است.

کلاس های گروهی معمولا به دو صورت حضوری و آنلاین تشکیل میشوند معیارهای زیر بر قیمت آموزش تاثیر خواهد گذاشت:

1- ساعت های آموزشی

2- سطح آموزش

3- تعداد نفرات کلاس

4- طول ترم و تعداد هفتههزینه یک ترم کلاس گروهی زبان انگلیسی از 250 هزارتومان شروع میشود و به 1 میلیون تومان میرسد.

کلاس های خصوصی نیز با توجه به فاکتورهایی همچون استاد انتخابی، منطقه محل سکونت، شیوه تدریس و زمان تریس هزینه های متفاوتی را دارد.

قیمت و شهریه کلاس های تدریس خصوصی زبان به پارامترهای مختلفی بستگی دارد و از 40 یا 50 هزار تومان برای 1 جلسه تا 300 یا 400 هزار تومان و بیشتر هم می تواند متغیر باشد.


بهترین اساتید زبان انگلیسی در ایران

دقت کنید اگر در هر جایی بجز تهران ساکن هستید، تقریبا همه این اساتید، کلاس های خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی آموزش زبان را به صورت آنلاین هم برگزار می کنند. کافی ست از استاد در خواست کلاس آنلاین بدهید و از هر جای ایران در کلاسهایش حاضر شوید!


ابتدا بهترین ها در تهران:

1- استاد حامد رفیعی

آدرس و تماس تدریس به صورت آنلاین- آدرس اینستاگرام

حامد رفیعی

دکتر حامد رفیعی فارغ التحصیل ادبیات انگلیسی و یکی از موفق ترین اساتید زبان انگلیسی در کشور هستند که وب سایت انگلیش کلینیک را نیز تاسیس کرده اند. این مدرس با تمرکز بر روی آموزش در سطوح مختلف و با اتکا به روش های مدرن تدریس زبان انگلیسی ، زبان آموزان متعددی را برای شرکت در آزمون های مختلف آماده کرده است. تهیه و تنظیم تکالیف مدون همراه با پاسخگویی سریع به پرسش ها و تمارین زبان انگلیسی از جمله عواملی است که کلاس های ایشان را با دیگر مدرسان متمایز می کند. کلاس های آنلاین استاد حامد رفیعی با تمرکز بر هر چهار مهارت زبان انگلیسی و قیمت فوق العاده معقول امروزه به یکی از بهترین انتخاب ها برای زبان آموزان تبدیل شده است.


تجارت 6 ساله ی استاد در تدریس آنلاین همراه با مدارک بین المللی نظیر Delta ، Celta و آیلتس 8.5 ایشان دلیل مستحکمی بر موفقیت و اعتبار چند سال اخیر دوره های ایشان می باشد. تمرکز اصلی کلاس های آنلاین ایشان بر روی هر چهار مهارت و مخصوصا رایتینگ و اسپیکینگ سبب شده است زبان آموزان از ابتدا برای آزمون های آیلتس و PTE آماده شوند.


آموزش زبان انگلیسی از پایه بصورت آنلاین (قیمت ها مناسب و کیفیت تدریس عالی)
ارائه تمرین های هدفمند به منظور پیشرفت شما
ارزیابی به صورت هر پنج جلسه به همراه گزارش وضعیت نمره
رضایت بالای زبان آموزان از او


اطلاعات بیشتر از استاد و رزرو کلاس استاد رفیعی


2- محمد اصل غفاریان (برای کنکور و آزمونهای دکترا و مکالمه)

آدرس و تماس  آدرس سایت و اطلاعات بیشتر استاد محمد اصل غفاریان -09121935770

چه برای زبان کنکور در مقاطع کارشناسی، ارشد و همه آزمونهای زبان دکترا یکی از بهترین اساتید زبان انگلیسی در ایران می باشد که کاربران از روش تدریس و موفقیت بعد از گذراندن دوره های ایشان به شکل بسیار بالایی راضی بوده اند.

نه تنها در زمینه های بالا بلکه زبان انگلیسی مکالمه زبان انگلیسی speaking english آیلتس زبان انگلیسی بحث آزاد گرامر زبان انگلیسی نگارش زبان انگلیسی زبان انگلیسی تخصصی مکالمه زبان انگلیسی با لهجه امریکایی آیلتس جنرال ielts آیلتس آکادمیک ielts نیز مهارت کافی دارد. کارشناس ارشد ادبیات انگلیسی از دانشگاه تهران دارد و در زمینه تدریس زبان بسیار مسلط و باحوصله است.


رضایت بسیار بالای زبان آموزان و روش تدریس عالی
خوش اخلاق، منظم و شفاف در کلاس ها
سابقه علمی او عالی نیست ولی نتایجی که زبان آموزان کسب کرده اند عالی ست
قیمت کلاس های آنلاین او کاملا قابل قبول است (فقط کلاس خصوصی و نیمه خصوصی دارد)


اطلاعات بیشتر از استاد و رزرو کلاس


3- مهدی ارکاک (پیشنهادی برای آیلتس، مکالمه، تقوتی عمومی و مهاجرت)

آدرس و تماس  تدریس فقط به صورت آنلاین – آدرس اینستاگرام

مهدی ارکاک

یکی از بهترین ها در زمینه تدریس زبان در سطح کشور است که نه تنها آیلتس 8.5 دارد بلکه یکی از پرطرفدارترین ها در فضای مجازی ست. رزومه علمی او عالی نیست ولی به علت حضور زیاد در کشورهای انگلیسی زبان، انگلیسی را خوب می شناسد و بسیار مسلط به تدریس زبان است.

از آموزش گرامر، واژگان و سایر موضوعات عمومی که می تواند نه تنها به مکالمه شما کمک کند بلکه در آزمونهای مختلف داخلی و بین المللی نیز در موفقیت شما تاثیر زیادی داشته باشد:


شیوه تدریس متنوع و عالی

رضایت بالای زبان آموزان و سرعت پیشرفت مناسب

رزومه و سابقه علمی عالی ندارد

هزینه کلاس ها کمی بالاست


4- دکتر وحید طائب نیا (مکالمه، آزمونهای داخلی و تقویت عمومی زبان)

آدرس و تماس  آدرس اینستاگرام و اطلاعات بیشتر استاد وحید طائب نیا -۰۹۱۹۷۰۱۳۵۲۷

وحید طائب نیا

اگر زبان انگلیسی را برای تقویت مکالمه و برای کنکور می خواهید (در همه مقاطع) ما ایشان را توصیه می کنیم. دکتر طائب نیا یکی از بهترین رزومه های علمی را در میان سایر اساتید این لیست دارد و جزو بهترین ها در تمام ایران است.مدرس آزمونهای بین المللی زبان انگلیسی و مترجم همزمان کنفرانس ها و رویداد های بین المللی و دارای مدرک رسمی TESOL از استرالیا و با تجربه بیش از ۱۷ سال کار بر روی آزمون های بین المللی می باشد.

میزان موفقیت زبان آموزان پس از کلاس هایی که ایشان برگزار می کنند بسیار قابل قبول است و تقریبا همه زبان آموزان از کلاس های ایشان و نحوه تدریس او در هر 4 مهارت زبان راضی بوده اند. برگزاری workshop تخصصی در زمینه ترجمه همزمان ( فارسی به انگلیسی و بالعکس )و مترجم تالیفات بسیاری در سطح کشور بوده است:


میزان موفقیت بالای زبان آموزان در زبان انگلیسی و آزمونهای مختلف پس از گذراندن دوره های ایشان

رزومه علمی عالی و سابقه تدریس زیاد

روش تدریس او کمی خشک است ولی موثر می باشد

قیمت کلاس های او مناسب است

اطلاعات بیشتر از استاد و رزرو کلاس5- دکتر برزآبادی (برای تافل و GRE)

آدرس و تماس  آدرس وبسایت و اطلاعات بیشتر دکتر برزآبادی-09367176007

برزآبادی

دکتر برزآبادی سالهاست در زمینه زبان انگلیسی فعال است اما ما فقط او را برای دو آزمون تافل و جی آر ای توصیه می کنیم. در این زمینه سابقه بسیار درخشانی دارد و اگر می خواهید در یکی ازاین دو آزمون شرکت کنید جزو پیشنهادات ویژه ماست.

میزان موفقیت زبان آموزان پس از کلاس هایی که ایشان برگزار می کنند بسیار قابل قبول است و تقریبا همه زبان آموزان از کلاس های ایشان و نحوه تدریس او راضی بوده اند.


یکی از موفق ترین ها در زمینه آزمون تافل و جی آر ای
تدریس منظم و کمی خشک
قیمت ها کمی بالاتر از سطح متوسط
سابقه علمی و عملی درخشان


   اطلاعات بیشتر از استاد و رزرو کلاس


6- استاد آبتین تهرانی (فقط برای مکالمه یا برای تقویت عمومی زبان)

آدرس و تماس  همه مشخصات ایشان

آبتین-تهرانی

اگر زبان را برای مکالمه یا یادگیری از صفر و تقویت کلی نیاز دارید این استاد یکی از بهترین ها در ایران است که در اینستاگرام نیز پرطرفدار می باشد. نکته جالب درباره او داشتن اسپیکینگ 9 از 9 در ایلتس است و شیوه تدریس او نیز ثابت می کند تا چه حد به زبان مسلط است.

رزومه علمی او عالی نیست ولی شیوه تدریس، تنوع برگزاری کلاس و سرگرم کننده بودن آن، او را به یکی از اساتید پرطرفدار کشور تبدیل کرده است.


میزان موفقیت بالای زبان آموزان در آیلتس پس از گذراندن دوره های ایشان

رزومه علمی عالی و سابقه تدریس زیاد

روش تدریس او کمی خشک است ولی موثر می باشد

قیمت کلاس های او مناسب است

اطلاعات بیشتر از استاد و رزرو کلاس7- دکتر امینی (فقط برای کودکان و نوجوانان)

آدرس و تماس  آدرس اینستاگرام و اطلاعات بیشتر دکتر امینی-02166475086

دکتر-امینی

دکتر امینی یکی از شناخته شده ترین اساتید زبان انگلیسی ویژه گروه سنی کودک و نوجوان است و سالهاست در این زمینه فعالیت می کند. کافی ست نظر والدین را در اینستاگرام پرطرفدار او ببینید. دقت کنید در زمینه کودک و نوجوان توجه به سرگرم کننده بودن کلاس و مهارت در زمینه انتقال مفاهیم نسبت به رزومه علمی استاد اهمیت بیشتری دارد.

میزان موفقیت زبان آموزان پس از کلاس هایی که ایشان برگزار می کنند بسیار قابل قبول است و تقریبا همه زبان آموزان از کلاس های ایشان و نحوه تدریس او در هر 4 مهارت آیلتس راضی بوده اند. برگزاری workshop تخصصی در زمینه ترجمه همزمان ( فارسی به انگلیسی و بالعکس )و مترجم تالیفات بسیاری در سطح کشور بوده است:


میزان موفقیت بالای زبان آموزان در آیلتس پس از گذراندن دوره های ایشان

رزومه علمی عالی و سابقه تدریس زیاد

روش تدریس او کمی خشک است ولی موثر می باشد

قیمت کلاس های او مناسب است

اطلاعات بیشتر از استاد و رزرو کلاس8- سهیل سام (برای تقویت عمومی زبان و شروع از صفر)

آدرس و تماس  آدرس اینستاگرام و اطلاعات بیشتر استاد سهیل سام-09109109145

سهیل-سام

سهیل سام هم از پرطرفدارترین مدرسان زبان انگلیسی در ایران است که سالهاست سابقه فعالیت در این زمینه را دارد. نسبت به اساتید دیگر این لیست در دسترس تر است و روش تدریس مناسبی نیز دارد.

این استاد رزومه علمی و عملی عالی ندارد ولی در زمینه تدریس بسیار مسلط است و اگر سطح مبتدی هستید یا برای مکالمه انگلیسی می خواهید زبان یاد بگیرید یکی از پیشنهادات اصلی ماست. در زمینه پادکست، تولید کتاب های آموزشی و بسته های آموزشی نیز فعالیت دارد:

رضایت بالای زبان آموزان و محبوب در شبکه های اجتماعی

رزومه علمی عالی و سابقه تدریس کمی پایین است (نسبت به سایر اساتید این لیست)

روش تدریس متنوعی دارد

قیمت کلاس های او مناسب است

اطلاعات بیشتر از استاد و رزرو کلاس9- سایر اساتید ماهر تدریس زبان انگلیسی

مهشید عمادی (آنلاین-بهترین برای تقویت مهارت گفتاری-اطلاعات بیشتر)
فاضل احمد زاده (آنلاین-بهترین برای انگلیسی بازرگانی-اطلاعات بیشتر)
مارال قاسمی (آنلاین- برای تقویت عمومی 09124400348-اطلاعات بیشتر)


10- بهترین اساتید زبان در شهرهای بزرگ

نکته بسیار مهم: تجربه شخصی و نظر اساتید و کاربران نشان داده است که کیفیت اساتید زبان در شهرهای مختلف به جز تهران احتمالا پایین تر است. ما بهترین هایی که می شناختیم را در شهرهای مختلف در زیر آورده ایم:


  • اهواز: خانم چاووشی و آقای خرم شکوه از موسسه گاما (۰۷۱۳۶۴۷۵۲۹۲ –اطلاعات بیشتر)

چند نکته برای یادگیری سریع تر زبان

مقابل آینه با صدای بلند تمرین کنید (یا اینکه صدای خود را ضبط کنید تا به اشکالات خود پی ببرید)
در مواقع بیکاری، رانندگی و … ترانه های انگلیسی گوش کنید و تمرین کنید
اصطلاحات رایج زبان انگلیسی را یاد بگیرید (منطورمان این اصطلاحات است)
در شبکه های اجتماعی مثل reddit یا اینستاگرام با انگلیسی زبان ها چت کنید (حتما این مخفف ها که انگلیسی ها در چت هایشان زیاد استفاده می کنند را بلد باشید)
سعی کنید هر چیزی را که می بینید به زبان انگلیسی بیان کنید (مثلا این یک پرنده است را به انگلیسی بگویید)
در وبسایت blogfa.com یک اکانت ایجاد کنید و یک وبلاگ انگلیسی زبان راه اندازی کنید (مطالب را از خودتان بنویسید-با اشکال یا بدون اشکال فرقی نمی کند)

برای اینکه در عرض ۲-۳ ماه مسلط شوید، باید پشتکار زیاد داشته باشید؛ به عبارت دیگر شما باید ۸-۱۴ ساعت در روز زبان تمرین کنید. بهتر است ۱ ساعت لغت بخوانید، ۱ ساعت مکالمات ساده کتاب ها را روبروی آینه با خود تمرین کنید. سپس ۲ ساعت انگلیسی گوش کنید و ۲ ساعت متن های انگلیسی را بخوانید؛ و به همین ترتیب ادامه دهید. اگر بیشتر روی مکالمه تمرکز کرده اید، گوش کردن را بیشتر انجام دهید؛ اما نگران نباشید چون خواندن هم به توانایی صحبت کردنتان کمک میکند. برای بعضی ها ۲ ساعت خواندن و گوش کردن در روز کافی است؛ اما اگر میخواهید خیلی سریع به زبان مسلط شوید، بهتر است از روش زبان نامه استفاده کنید.

دیدگاه ها (0)