1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

دسترسی سریع به عناوین

بهترین آموزشگاه های آموزش زبان آنلاین ** آموزش غیرحضوری، مجازی ** پلتفرم های برگزاری دوره های آنلاین زبان ** بهترین آموزشگاه های زبان آنلاین ** بهترین مراجع و وبسایت های آموزش زبان آنلاین ** وبسایت های آموزش آنلاین زبان

 

مقدمه مقاله : سایت های آموزش آنلاین زبان و بهترین آموزشگاه های زبان

با رشد کیفیت و سرعت اینترنت، و همچنین پیشرفت روش های آموزشی، بسیاری از مراکز شروع به برگزاری دوره های آنلاین کرده و امروز، تقریبا پلتفرم های آموزش آنلاین زبان بسیاری در حال فعالیت هستند. این وبسایت ها یا آموزشگاه های زبان آنلاین، تمام دوره های کلاس زبان آنلاین، مکالمه، دوره های تخصصی مثل آمادگی آیلتس، PTE، زبان های دیگر مثل فرانسوی و حتی ترکی استانبولی را به صورت آنلاین و غیرحضوری آموزش می دهند.

بعضی دوره های آنلاین زبان، به صورت وبیناری بوده و عین کلاس حضوری سر زمان مشخصی با حضور استاد زبان و زبان آموز تشکیل می شوند. بعضی دوره های نرم افزاری تعاملی (interactive) بوده اما زمان خاصی ندارد و زبان آموز باید در بخش هایی جواب دهد (کلیک کند، تایپ کند، …) تا آموزش ادامه پیدا کند. بعضی دیگر نیز ویدیوهای آموزشی بوده که زبان آموز تماشا می کند و بعد تمرین هایی به او داده می شود تا انجام داده و تحویل دهد. دسته دیگری از این وبسایت ها، هیچ دوره ای برگزار نمی کنند و فقط آموزش آنلاین دارند؛ یعنی چندین بسته آموزشی مثل گرامر انگلیسی دارند و به فروش می رسانند.

 

در کنار دوره های Online زبان، کلاس های خصوصی آنلاین به صورت Live و با استفاده از اپلیکیشن هایی مثل Skype یا WhatsApp نیز برای رفع اشکال و اهداف خاص نیز برگزار می شوند.

دوره های لایو جدیدی نیز روی پلتفرم های کنفرانسی بوده و روز به روز در حال گسترش هستند. این پلتفرم های آموزش آنلاین معمولا از پلتفرم Adobe Connect یا BigBlueButton استفاده می کنند.

 

پکیج های پشتیبانی نیز شکل دیگر خدمات وبسایت های آموزش مجازی زبان است. مثلا، در دوره آنلاین رایتینگ آیلتس، متقاضی آیلتس پس از و در حین گذراندن دوره، نیاز دارد چند رایتینگ بنویسد و برایش تصحیح شود. به همین دلیل، این پلتفرم ها باید دارای سرویس تصحیح رایتینگ آیلتس به عنوان پشتیبانی این دوره باشند.

 

بهترین آموزشگاه آموزش زبان انگلیسی
بهترین آموزشگاه آموزش زبان انگلیسی

 

چرا آموزش آنلاین زبان؟

دنیا در حال تغییر است. فقط آموزش نیست که به سمت آنلاین شدن می رود، همه چیز دارد مجازی و غیرحضوری می شود. نه تنها زبان، بلکه دوره های آکادمیک دانشگاهی با مدارک معتبر از همان دانشگاه ها در سراسر دنیا از جمله ایران در سال های اخیر بسیار متداول شده و استقبال زیادی نیز از طرف دانشجویان شده است. چرا؟ به سراغ مزایای یادگیری آنلاین، البته تخصصی تر در مورد دوره های آنلاین زبان می رویم.

 

مزایای یادگیری زبان به صورت آنلاین

1) سهولت دسترسی بهترین آموزشگاه ها و وبسایت های آموزش آنلاین زبان

برخلاف دوره های حضوری زبان که نیازمند رفت و آمد زبان آموز، وجود یک مکان فیزیکی، حضور فیزیکی استاد، وجود منابع (کتب، …) به صورت فیزیکی، و زمانبندی های خاص (فقط در طول روز، یا صبح ها) می باشد، دوره های آنلاین مجازی زبان هیچ محدودیتی نداشته و نه وقتی در رفت و آمد تلف می شود، نه نیاز است مکانی برای برگزاری کلاس ها باشد، نه لازم است است زبان آموزان و استاد حتما سر تایمی مشخص در کلاس حضور یابند، و در کل محدودیت ها بسیار کمتر است.

 

2) هزینه های پایین تر

با توجه به مواردی که در مورد سهولت دسترسی در رابطه با آموزش آنلاین زبان گفته شد، طبیعتا هزینه ها خیلی کاهش یافته و می توان اقتصادی تر برای امر مهم آموزش هزینه کرد. علی رغم هزینه های آموزش، هزینه های جانبی مثل خرید کتب Hard Copy، هزینه های حمل و نقل، مالیات و غیره، و دیگر هزینه ها نیز یا وجود ندارند یا خیلی کمترند.

 

3) محیط راحت تر برای یادگیری توسط بهترین وبسایت های آموزش آنلاین زبان

تبلیغاتی که زبان آموزان را با بیژامه و لباس خانگی روی مبل نشان می دهند فقط ظاهر این راحتی را بیان می کنند و حتی این راحتی بیشتر است. بجز کلاس های Live، بخش زیادی از محتوا به صورت inactive به آن ها داده شده (مثل ویدیوهای سخنرانی ها، تکالیف، تمرین ها، و غیره) که می توانند هر زمانی از شبانه روز که دوست دارند تماشا کنند و نه پوشش خاصی لازم است، نه نشستن در ترافیک، نه ایستادن در مترو، نه زود رفتن برای دیر نرسیدن، نه از دست دادن مهمانی ها و مسافرت ها، و نه سیخ نشستن روی صندلی های چوبی کلاس.

 

4) نداشتن محدودیت های زمانی و مکانی

هماهنطور که اشاره کردیم، شما هیچ محدودیت زمانی مکانی ندارید. نیازی نیست سر زمانی مشخص، تاکسی سوار شوید تا به کتابخانه بروید یا وقتی خواهرتان نیاز به کمک دارد، به خاطر کلاس جبرانی در دانشگاه یا آموزشگاه حاضر شوید؛ شما می توانید با شرکت در دوره های انلاین زبان، به بی مکانی و بی زمانی برسید. 🙂

 

5) تمرکز و ارتباط بیشتر با بهترین وبسایت های آموزش آنلاین زبان

برخلاف کلاس های حضوری زبان، که در آن ها زبان آموزان خجالتی حرف نمی زنند و سوال نمی پرسند، یا نگران و حواس پرت وضعیت کلاس و دیگر زبان آموزان (پوشش، حضور، غیره) هستند، یا بقیه زبان آموزان خوشمزه بازی درآورده و تمرکز یادگیری را بهم می زنند، در کلاس های آنلاین، این مساله کمتر بوده و همه می توانند تعامل بیشتر با کلاس و معلم خود داشته باشند.

 

6) همزمانی

خیلی زبان آموزان به صورت همزمان با مناسبات، کار و تحصیلات دیگر، با شرکت در دوره های انلاین زبان، مساله زبانشان را نیز حل می کنند. ممکن است شما بخواهید به خاطر مراسم ازدواجتان، مدتی زبان نخوانید. در کلاس زبان حضوری، شما دو هفته غیبت کرده و باید پروسه تعیین سطح زبان را از نو طی کنید اما در یک دوره آنلاین زبان، شما می توانید 2 هفته وقفه داده و به کارهای عروسی تان برسید و سپس با سرعت بیشتری عقب افتادگی تان را جبران کرده و به روتین آموزشی خود برگردید.

 

7) رفت و آمد در شرایط خاص بدون بهترین وبسایت های آموزش آنلاین زبان

بگذارید یک مزیت جداگانه را به شرایط خاص رفت و آمدی اختصاص بدهیم، زمانی که برف، باران، طوفان، سرما و گرمای شدید، رفت و آمدها را سخت تر می کند. در این شرایط، برای شرکت در کلاس های حضوری زبان، اگر بروید، سختی های بسیار دارید و شاید اصلا ترجیح بدهید نروید، و اگر نروید که کلاس را از دست می دهید. تازه، شاید بروید و معلم تان نیاید! خلاصه که در کلاس های حضوری، آن هم در کشوری مثل ایران که با یک بارش مختصر باران، اکثر ملاقات ها و قرار ها نیم الی یک ساعت دیر می شوند، وضعیت راه ها می تواند بسیار مشکل ساز شود.

 

8) افزایش مهارت های روز

می گفتند که تا سال 2000 میلادی، هر کس زبان انگلیسی بلد نباشد بی سواد است. از سال 2000، دیگر هر کس زبان کامپیوتر نداند نیز بی سواد به حساب می آید. هم اکنون، تقریبا سال 2022 است و دیگر بدون ایندو، نمی توان زندگی کرد اما متاسفانه مشاهده می شود که خیلی از مردم حتی یک خرید آنلاین ساده را نیز نمی توانند انجام دهند. با شرکت در دوره های آنلاین زبان، مهارت های کامپیوتری/اپلیکیشنی خود را افزایش می دهید و با پلتفرم های آموزش زبان، پرتال ها، سیستم های تیکتینگ، ارتباط از طریق اپلیکیشن های مختلف، و درکل فضای آنلاین تعامل داشته و کیفیت و استانداردهای زندگی و کار و حرفه شما به روز می شود.

 

9) هزینه های سکونت

زبان آموزان بسیاری می خواهند در کلاس های آنلاین زبان شرکت کنند اما چون در شهرهای بزرگ زندگی نمی کنند، نمی توانند به آموزشگاه زبان خوب بروند و اینکه بخواهند در شهری مثل تهران ساکن شوند برایشان بسیار پرهزینه است. این در حالی ست که با یک اینترنت ساده، می توانند حتی از روستای خود به دوره های آنلاین زبان دسترسی داشته و تحصیل کنند.

 

10) طرح های تخفیفاتی

خیلی از پلتفرم های آموزش آنلاین زبان به صورت رندم یا مناسبتی، تخفیفات خوبی برای دوره هایشان می گذارند. این تخفیفات نیز می تواند لذت آموزش آنلاین زبان را چندین برابر کند.

 

معیار انتخاب بهترین پلتفرم های آموزش مجازی ** بهترین آموزشگاه های آنلاین زبان

فاکتور اول) گواهی امنیتی SSL Certificate

یک گواهی امنیتی آنلاین به اسم SSL وجود دارد که اطلاعاتی را که بین صاحب وبسایت و کاربر رد و بدل می شود امن نگاه می دارد. برای مثال، درگاه های بانکی بر پایه SSL اطلاعات حساب متقاضی را دریافت کرده و اجازه می دهند مبلغ با حفظ اطلاعات امنیتی انتقال پیدا کرده و پروسه خرید انجام شود. البته SSL رایگان هم وجود دارد که امنیت آن سایت مشکوک است و فقط ظاهر را امن می کند. برای تشخیص SSL ها از این لینک استفاده کنید.

 

فاکتور دوم) ریسپانسیو بودن و داشتن اپلیکیشن

علاوه بر تغییر فرم آموزش و رفتن به سمت آموزش مجازی زبان، ابزار یا Device مورد استفاده هم تغییر کرده است. دیگر مثل گذشته، مردم نه پای PC می روند و نه لپتاپ باز می کنند. مردم گوشی به دست می خواهند جواب بگیرند. حتی تبلت هم ابزار هدف نیست؛ فقط گوشی همراه. پس وبسایت این آموزشگاه آنلاین زبان باید در مرحله اول واکنش گرا یا Responsive باشد، یعنی روی دستگاه های مختلف با ابعاد و سیستم عامل های مختلف کاملا درست کار کند، و دوم باید اپلیکیشن Application داشته و بدون مرورگر روی گوشی زبان آموز اجرا شود.

 

فاکتور سوم) داشتن هویت (اعتبار) و تخصص (آموزش) برای اموزش انلاین زبان

صاحبان این پلتفرم های آموزشی زبان اکثرا برنامه نویس و وبمسترکار (Programmers and Web developers) هستند و سررشته ای از زبان ندارند. حتی بعضی هایشان متخصصی هم نمی آورند که کارهای آموزشی را انجام دهد و شاید با جستجو و مشاوره ای ساده شروع به آموزش کنند. این دسته، سایت های فنی خوبی دارند اما از نظر پاسخگویی خدمات مشتریان و کیفیت آموزش، شک و شبهه وجود داشته و به تحقیق احتیاج است.

برخی دیگر از این صاحبان، کارآفرین هستند که این دسته خیلی حرفه ای تر عمل می کنند. آموزشگان آنلاین زبان هیچ تفاوتی با کسب و کارهای دیگر، چه به صورت سنتی و چه به صورت آنلاین نداشته و هرکس باید در جایگاه خود بشیند. در اینگونه مجموعه ها، وبمسترها کارهای فنی سایت را انجام می دهند، اساتید و متخصصان آموزش تولید و مدیریت کیفیت آموزشی را به عهده داشته و کار حرفه ای تر به صورت سازمانی پیش می رود. خدمات مشتریان قوی تر بوده اما کیفیت آموزش و خدمات فنی معمولا معمولی است و کاملا به استانداردها و خطی مشی آن ها بستگی دارد.

دسته سوم هم وبسایت های یک استاد آنلاین هستند که برای خودشان به صورت خویش فرمایی کسب و کار آنلاین آموزشی راه اندازی کرده اند که پیش بینی می شود کیفیت آموزشی شان بهتر از بقیه باشد.

در بخش درباره ما این وبسایت ها، به دنبال مجوزها، عکس افراد، روزمه، خطی مشی و اهداف بگردید.

داشتن نماد اعتماد (اینماد و نه ساماندهی) نیز بسیار حائز اهمیت بوده و پرداخت امن و پاسخ گو بودن آن وبسایت را اثبات می کند. سعی کنید حدالامکان در دوره های وبسایت های بدون eNamad شرکت نکرده و محصولات آن ها را تهیه نکنید مگر آنکه شخصا از حسن نیت و خدمات ایشان مطمئن شوید.

برخی وبسایت های آموزش آنلاین زبان حتی یک شماره تلفن همراه هم ندارند، چه برسد به شماره ثابت، آدرس دفتر، مجوزهای لازم و غیره. در انتخاب خود دقت کنید.

البته داستان آموزشگاه ها متفاوت است. آموزشگاه های زبان بسیاری، به ویژه بعد از ظهور کروناویروس، شروع به برگزاری دوره های آنلاین زبان کردند. در این مقاله به معرفی بهترین آموزشگاه های زبانی که کورس های آنلاین زبان برگزار می کنند نیز پرداخته ایم.

 

فاکتور چهارم) شناخت ارزش آموزش آنلاین

برخی آموزشگاه های آنلاین دوره هایی پیدا یا تولید کرده و به قیمت هایی بسیار پایین به فروش می رسانند. اغلب این آموزش ها یا کپی هستند یا اگر تولیدی باشند، کیفیت شان بسیار پایین است. به همین دلیل، پاسخ لازم به نیازهای زبان آموز داده نمی شود. آموزش باید با کیفیت، اصولی، با دانش و تجربه کافی، سیستماتیک و جذاب باشد.

 

فاکتور پنجم) آموزش یا سوپرمارکت آنلاین زبان؟

بعضی دیگر از این وبسایت های آموزش آنلاین نیز دوره هایی آماده کرده و مثل محصول می فروشند غافل از اینکه آموزش یک امر مستمر بوده و بسیار نیازمند پشتیبانی و راهنمایی در طول دوره است. شما هیچ راه ارتباطی با ایشان ندارید و کسی پاسخگوی شما نیست؛ اگر هم سوالی برایتان پیش بیاید، باید به سراغ دیگران بروید. یک مجموعه آموزشی، چه آنلاین چه حضوری، باید متوجه نیازهای زبان آموزان بوده و پشتیبانی مداوم در طول دوره داشته باشد.

 

فاکتور ششم) رتبه الکسا وبسایت آموزش زبان

رتبه الکسا وبسایت مورد نظر بیانگر سابقه فعالیت ایشان است. این رتبه نشان می دهد این وبسایت چقدر ورودی دارد، روی چه کلیدواژه هایی ورودی کاربر می گیرید، متوسط حظور کاربر در آن روزانه چند دقیقه است، و اطلاعت بسیار دیگر. درست است که راه هایی برای تقلب روی این رتبه با استفاده از بت های افزایش بازدید وجود دارد اما یک متخصص سئو می تواند به راحتی این خطاها را تشخیص دهد. البته این معیار از ۲۰۲۲ حذف شد چرا که خدمات سایت الکسا متوقف شد.

 

فاکتور هفتم) بستر مناسب برگزاری دوره های آنلاین

خیلی مهم است که از چه پلتفرمی برای برگزاری دوره های آنلاین استفاده می شود. بهتر است از اپلیکیشن های ادوبی کانکت، بیگ بلو باتن و یا اسکایپ استفاده شود.

Adobe Connect, Big Blue Button, Skype, Zoom, Skyroom

 

فاکتور هشتم) داشتن سیستم آموزشی زبان

متاسفانه امروزه هر کسی چهار کلمه زبان صحبت می کند خود را به واسطه قدرت شبکه های اجتماعی معلم معرفی می کند و گاهی جمعی از افراد یک آموزشگاه نیز تاسیس می کنند. از آنجا که این تیم بار علمی این کار را ندارند، سیستم آموزشی جایی در مجموعه شان نداشته و آموزش ها سلیقه ای و بدون نظم، با توجه به صلاحدید افراد هر کلاس انجام می شود. در این آموزشگاه های سلیقه محور، زبان آموزان در بعضی ترم ها بسیار خوشحال و در بعضی ترم ها بسیار ناراضی اند. یک سیستم یکدست وجود ندارد.

 

فاکتور نهم) اجرای درست و حرفه ای سیستم آموزشی زبان به صورت آنلاین

خیلی از موسسات زبان، به ویژه موسسات خیلی بزرگ آموزشی برای راضی کردن اعضای هیئت مدیره و بهره وری مالی، یک سیستم آموزشی قدرتمند دارند اما برای پایین آوردن هزینه ها، از منابع ارزان (اساتید کم تجربه، جوان، …) استفاده می کنند. در نتیجه، در اجرای این سیستم آموزشی ناکارآمد هستند. بعضا، تعدد زبان آموز سر کلاس ها (40 نفر) یا برگزاری سمینار آنلاین به اسم کلاس آنلاین (100 نفر) باعث می شود اتفاق آموزشی خاصی نیوفتد و صرفا یک رخداد اقتصادی اتفاق بیافتد.

 

فاکتور دهم) اخلاقمندی تیم مرکزی آموزش و مدیریت

رسالت یک موسسه آموزشی، ایجاد برنامه و بستری برای اتفاق افتادن آموزش است اما نیت موسس عمیق تر است. موسس یک سازمان آموزشی هدفش کمک به بهره وری و رشد شخصی، دانشی و تجربی افراد است و به دنبال ایجاد ارزش در زندگی افراد است. اگر آن سازمان همچین هسته ای دارد، فضای خوبی برای آموزش است.

 

برترین آموزشگاه های آنلاین زبان – بهترین موسسات زبان آنلاین

اگرچه که انتخاب بهترین ها بسیار کار دشواری می باشد و از هر دید قضاوتی با سمت و سوی خاصی است، هرکسی باید با توجه به شرایط خاص خودش، اقدام به انتخاب این آموزشگاه آنلاین زبان کند. در زیر، لیستی از بهترین موسسات مجازی زبان برای شما لیست شده اند.

بهترین آموزشگاه های آنلاین زبان

آموزشگاه زبان اکسیر 

لینک کلاس آنلاین زبان شان: اینجا

توضیحات آکادمی زبان اکسیر:

شاید اکسیر تنها مرکزی باشد که با ترکیب چندین عنصر، کیفیت آموزش را پس از دهه ها در ایران بالا برد. اکسیر یعنی ترکیب هنر، عشق و آموزش.

اکسیر، با شعار “سبکِ زندگی“، عنوان آکادمی را برای خود انتخاب کرده است چرا که عمیقا بر کیفیت آموزشی و برنامه ریزی برای دستیابی به اهداف متمرکز بوده و این کار به جز با ایجاد یک سبک زندگی اصولی امکان پذیر نیست.

صرف تشکیل چند کلاس زبان، با حضور اساتید زبان و تعدادی زبان آموز، عنوان یک مجموعه بیشتر از آموزشگاه، یا محلی برای آموزش نیست.

خوشبختانه، به همت بخش آموزش، دپارتمان رسانه، و دپارتمان IT، پلتفرم تلکس (تلکس یعنی اکسیر از راه دور) در تابستان 1398 راه اندازی شد و هم اکنون، دوره های آکادمی اکسیر به صورت آنلاین نیز در دسترس است. شما می توانید در دوره های آنلاین آیلتس و دیگر دوره های آنلاین تلکس شرکت کنید و از پشتیبانی بی قید و شرط و بینظیر اکسیر لذت ببرید. دوره های آنلاین آکادمی اکسیر به دو صورت Live و Offline (ویدیویی به همراه پشتیبانی) برگزار می شوند.

 

آموزشگاه زبان ایران اروپا

لینک کلاس آنلاین زبان شان: اینجا

توضیحات آموزشگاه زبان ایران اروپا

دوره های آموزش آنلاین زبان انگلیسی، حاصل ماه‌ها تحقیق و تلاش گروه بزرگی از استادان، کارشناسان زبان انگلیسی و متخصصان IT موسسه زبان انگلیسی ایران اروپا هستند.

 

سامانه آموزش آنلاین زبان انگلیسی ایران اروپا یکی از کامل‌ترین و پیشرفته‌ترین نرم افزارهای موجود در دنیا بوده که توسط متخصصان IT موسسه برای آموزش‌ آنلاین زبان انگلیسی بهینه سازی شده است، به طوری که زبان آموزان مانند کلاس‌های حضوری بتوانند آموزش‌های موثر و مفید ببینند.

 

کلاس های آنلاین ایران اروپا با یک نرم افزار کانادایی در حال برگزاری است که این نرم افزار به صورت کاملا اختصاصی برای آموزش های زبان تهیه و تنظیم شده است و تنها نرم افزار در دنیا است که قدرت انجام pair work و group work  دارد و دانش آموزان میتوانند به صورت 2 به 2 و گروهی با هم مکالمه کنند و تمرینات را انجام بدهند. در این نرم افزار دانش آموزان تصویر و صدای استاد را همزمان دارند و زبان آموزان به راحتی می توانند به صورت گروهی یا دو نفره در مباحث کلاس حضور داشته باشند و مکالمه آنها به سرعت ارتقا یابد.  و همچنین تخت وایت برد مجازی در اختیار همگان قرار دارد که میتوانند از آن استفاده کنند.

کلاس های آنلاین موسسه ایران اروپا به دو صورت ترمیک و خصوصی برگزار میشود. تاکید اصلی این کلاس ها بر روی تقویت مکالمه زبان آموزان میباشد.

iran europe

 

 آموزشگاه زبان دیاکو

لینک کلاس آنلاین زبان شان: اینجا

توضیحات این آموزشگاه زبان در مورد خودشان:

دانشگاهها و موسسات آموزشی، بسیاری از دوره های آموزشی خصوصاً کلاس های پرطرفدار و کاربردی خود را بصورت مجازی یا آنلاین به علاقه مندان در همه جای دنیا پیشنهاد میدهند. از مزایای شرکت در این کلاس ها فراگیر بودن، عدم صرف هزینه گزاف جهت ایاب و ذهاب و یا اقامت، و امکان دسترسی راحت و شرکت در کلاس درس در محل کار و یا منزل و تنها از طریق اینترنت و یک کامپیوتر می باشد. با شرکت در کلاس های آنلاین، زبان آموز دیگر نیازی به اتلاف وقت در مسیر کلاس ها و ترافیک شهری ندارد.

از سوی دیگر، با افزایش مشغله ی کاریِ افراد در جوامع بزرگ شهری، اقبالِ عمومی جهت شرکت در کلاسهای آنلاین طی سالهای اخیر رو به افزایش بوده است. از اینرو بسیاری از افراد با توجه مشغله کاری خود طی روز، تمایل به شرکت در کلاسهای آموزشی و کسبِ مهارتهای زبانی بصورت آنلاین را دارند.  به عنوان موسسه ی آموزشی پیشرو در ایران، سالهاست که دیاکو خدمات آموزشی خود را بصورت آنلاین ارائه می دهد. کلاس های آنلاینِ دیاکو برای آن دسته از علاقه مندان به یادگیری زبان طراحی شده که به دلایل مختلف اعم از دوری مسافت تا محل موسسه، عدم تطابق وقت با برنامه های موسسه با توجه به شرایط خاص کاری، مشغله زیاد کاری و … توانایی شرکت در کلاس های آموزشی بصورت حضوری را ندارند.

موسسه آیلتس دیاکو

 

 آموزشگاه زبان بیان برتر

لینک کلاس آنلاین زبان شان: اینجا

توضیحات این موسسه زبان در مورد خودشان:

برای رسیدن به هدف، راههای متفاوتی وجود دارد. این لذت در مسیری است که هوشمندانه، کوتاه، امن و نوین باشد. بیان برتر مبتکر کلاس های بدون کتاب و چهار استاد همزمان، لذت مسیر را به شما هدیه میدهد.

موسسه بیان برتر

 

 آموزشگاه زبان آفاق

لینک کلاس آنلاین زبان شان: اینجا

توضیحات این آموزشگاه در مورد خودشان:

موسسه آموزشی فرهنگی آفاق مجموعه ای پیشرو در حوزه آموزش زبان انگلیسی است که از سال 1386 شمسی فعالیت خود را با نام و برند “آفاق” در شهر تهران آغاز کرد. از بدو شروع فعالیت، این موسسه در جهت ارائه خدمات آموزشی نوین و با کیفیت ٬سیستم آموزشی خود را هم راستا با “آکسفورد آکادمی” و انتشارات یورک (ناشر تخصصی کتب آموزش زبان) هماهنگ و شبیه سازی نمود. امروزه موسسه زبان آفاق با 18 شعبه در مناطق مختلف استان تهران به فعالیت خود ادامه می دهد و پذیرای زبان آموزان مشتاق و علاقه مند میباشد.

AFAQ

 

 آموزشگاه زبان سفیر

لینک کلاس آنلاین زبان شان: اینجا

توضیحات این آموزشگاه در مورد خودشان:

دوره‌های سایبرتاک (آموزش آنلاین زبان انگلیسی موسسه سفیر گفتمان) راه حلی است برای افرادی که به دلیل مشغله‌ی زیاد و یا فاصله‌ی فیزیکی با واحدهای موسسه و به‌منظور حفظ سلامتی و یا مشاغل شیفتی امکان شرکت در کلاس‌های حضوری یادگیری زبان انگلیسی را ندارند.

Safir Logo PNG

 آموزشگاه زبان کیش

لینک کلاس آنلاین زبان شان: اینجا

توضیحات این آموزشگاه زبان در مورد خودشان:

موسسه آموزشی علوم و فنون کیش وابسته به سازمان منطقه آزاد کیش در سال 1367 با هدف آموزش ملوانان و دریانوردان به نام ” علوم و فنون دریایی صیادی کیش”آغاز به کار کرد. در ادامه با توجه به نیاز کشور، آموزش زبانهای خارجی را در برنامه خود قرار داد و در حال حاضر با بیش از 120 شعبه در سراسر ایران، بزرگترین مرکز آموزش زبان‌های خارجی در کشور محسوب می‌گردد. دریافت مجوز از سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور جهت برگزاری دوره های مهارت آموزی، مجوز برگزاری دوره‌های ضمن خدمت کارکنان دولت از معاونت توسعه مدیریت و سرمایه انسانی ریاست جمهوری و دریافت مجوز برگزاری دوره های کوتاه مدت با دانشگاه علمی و کاربردی از دیگر اقدامات این مؤسسه در جهت توسعه فعالیت‌های آموزشی خود می باشد.

 

آموزشگاه زبان قطب راوندی

لینک کلاس آنلاین زبان شان: اینجا

توضیحات این آموزشگاه زبان در مورد خودشان:

خش آموزش مجازی زبان انگلیسی، فرانسه، آلمانی، ترکی استانبولی (آموزش از راه دور) موسسه علامه قطب راوندی، با هدف آموزش زبانهای خارجی به افرادی که در نقاط مختلف کشور عزیزمان و یا سایر نقاط دنیا زندگی می کنند شکل گرفته است. امروزه استفاده از اینترنت و شبکه های مجازی طرفداران زیادی دارد. بنابراین تصمیم گرفته شد تا بخش آموزش مجازی، کار خود را به صورت حرفه ای آغاز نماید. در این بخش تمام جوانب، مانند نظم در تشکیل کلاس و جدیدترین متدهای آموزش زبان، در نظر قرار گرفته است. این سیستم، علاوه بر داشتن محیطی جذاب، برای استاد و زبان آموز؛ از مزایایی چون امکان دریافت صدا و تصویر استاد به طور کاملا واضح، امکان شرکت در بحث ها به صورت گروهی و خصوصی، پرسش و پاسخ، دریافت نمونه سوالات و برگزاری امتحان مجازی زبان و همچنین، صرفه جویی در هزینه ها در کنار بهره مندی از اساتید مجرب و با تجربه، از برجسته ترین مزایای استفاده از آموزش مجازی زبان در این موسسه می باشد. عنصری که بخش مجازی این موسسه را از دیگر موسسات متمایز می کند، آموزش گام به گام زبان های خارجی و همچنین پاسخ سوالات زبان آموزان از طرف استاد، در خارج از زمان کلاس و در کوتاهترین ترین زمان ممکن می باشد.

 

آموزشگاه زبان هیراد

لینک کلاس آنلاین زبان شان: اینجا

توضیحات این آموزشگاه زبان در مورد خودشان:

کلاس آنلاین زبان هیراد به افرادی توصیه می شود که امکان شرکت در کلاس های حضوری را به خاطر بعد مسافت ، ترافیک و یا اقامت در شهر های دیگر را ندارند. این دوره ها توسط اساتید حرفه ای تدریس می شود . در آموزش آنلاین این دوره ها بر اساس نوع دوره از پرداختن به نکات حاشیه ای کاملا پرهیز میشود و مواد آموزشی تدریس شده توسط دپارتمان آموزشی این مرکز برای متقاضیان از طریق واتساپ یا ایمیل ارسال می گردد و سپس اساتید مربوطه بر اساس صفحات مندرج در هر کتاب تدریس می کنند. زمان برگزاری هر جلسه آنلاین 90 دقیقه می باشد . تمارین مربوط به هر دوره از طریق ایمیل ، اسکایپ یا واتساپ برای متقاضیان ارسال می گردد.

 

 آموزشگاه زبان گات

لینک کلاس آنلاین زبان شان: اینجا

توضیحات این موسسه زبان در مورد خودشان:

به دلیل استقبال از دوره های حضوری آموزشگاه زبان گات و همچنین عدم امکان شرکت در کلاس برای برخی از زبان آموزان و هموطنان عزیز در خارج از تهران و خارج از ایران،آموزشگاه زبان گات بعنوان بهترین آموزشگاه زبان در تهران اقدام به برگزاری دوره های آموزش آنلاین و غیرحضوری زبانهای خارجی کرد.

دوره های آموزش آنلاین یا Virtual Learning این امکان را به زبان آموزان گرامی می دهد تا از سراسر دنیا امکان بهره گیری از دوره های مختلف آموزشگاه زبان گات را داشته باشند.

سهولت در شرکت و رفت و آمد،صرفه جویی در وقت و هزینه از خصوصیات اولیه دوره های آموزش آنلاین آموزشگاه زبان گات محسوب می شود.

 

آموزشگاه زبان گاما

لینک کلاس آنلاین زبان شان: اینجا

توضیحات این زبانکده در مورد خودشان:

توزیع نشدن یکسان خدمات آموزشی در طول سالهای متمادی باعث بوجود آمدن فاصله ای عمیق در آموزش شده است. فاصله هایی که ترازوی عدالت را از تعادل خارج کرده . شعار ما این است ، همه چیز برای همگان در دسترس باشد و همه فرزندان این خاک بتوانند سهم خود از آموزش را دریافت کنند.

 

آموزشگاه زبان رسپیناتاک

لینک کلاس آنلاین زبان شان: اینجا

توضیحات این زبانکده در مورد خودشان:

آموزشگاه رسپینا تاک به عنوان بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی کشور یکی از مجرب ترین آموزشگاه هایی است که به جرات می توان گفت شایستگی قرار گرفتن در این مقام را دارد. این موسسه از 15 سال قبل فعالیت خود را در زمینه آموزش حضوری و آنلاین زبان انگلیسی شروع کرده است. فعالیت های درخشان این موسسه و به خصوص بهره مندی از سیستم آموزش آنلاین با بهره گیری از روش های هوشمند و کاملا هدفمند این موسسه را به بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی تبدیل کرده است. در شرایط کنونی و همزمان با شیوع ویروس کرونا این موسسه فعالیت های مجازی از جمله دوره های آموزش مجازی را به طور گسترده آغاز نموده است. برای برقراری ارتباط با این موسسه می توانید از راه های زیر اقدام کنید.

 

 آموزشگاه زبان آریان پور

لینک کلاس آنلاین زبان شان: اینجا

توضیحات این مرکز آموزش زبان در مورد خودشان:

به جرات می توان گفت آموزشگاه زبان آریانپور بیش از دو دهه تجربه یکی از بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در این زمینه به شمار می رود. این آموزشگاه با برگزاری دوره های آموزش کسب و کار و دوره های معتبر زبان انگلیسی از قبیل تافل و آیلتس توانسته است به یکی از معتبرترین آموزشگاه های موجود در سطح کشور تبدیل شود. همچنین سایر بخش های این آموزشگاه از قبیل آموزش مدرسین، مکالمه گروهی و نیز کارگاه های مجازی نیز بیشتر بر اهمیت و اعتبار آموزشگاه زبان ایرانپور افزوده است. دوره های آموزش آنلاین و خدمات مربوطه نیز در این آموزشگاه در بهترین کیفیت ممکن برگزار می شود.

 

آموزشگاه زبان ایران استرالیا

لینک کلاس آنلاین زبان شان: اینجا

توضیحات این آکادمی زبان در مورد خودشان:

تجربه یک آموزش مبتنی بر منابع ارزشمند و استاندارد و بهره گیری از روش های خلاقیت آمیز در این زمینه آموزشگاه زبان ایران-استرالیا را به بهترین آموزشگاه زبان انگلیسی در کشور تبدیل کرده است. برگزاری دوره های عمومی و تخصصی و همچنین بهره مندی از دپارتمان تخصصی آزمون آیلتس، دوره های تربیت مدرس و همچنین برگزاری آزمون های معتبر دیگر بخش عمده ای از فعالیت های این آموزشگاه را در بر می گیرند. برگزاری دوره های انگلیسی به منظور اهداف خاص از قبیل مهاجرت و نیز مهارت های بازرگانی بخش دیگری از فعالیت این مرکز معتبر به شمار می روند.

authlogo

 

ویرایش خرداد 1401 :

 

برترین وبسایت های آموزش آنلاین زبان در ایران – بهترین سایت آموزش آنلاین زبان

اگرچه که انتخاب بهترین ها بسیار بسیار کار سختی بوده و از هر دید قضاوتی با سمت و سوی خاصی است، هرکسی باید با توجه به شرایط خاص خودش، اقدام به انتخاب این آموزشگاه آنلاین زبان کند. در زیر، لیستی از بهترین پلتفرم های آموزش مجازی زبان برای شما آماده شده اند.

 

بهترین وبسایت های آموزش آنلاین زبان

بهترین وبسایت های آموزش آنلاین زبان
بهترین وبسایت های آموزش آنلاین زبان

رتبه اول) وبسایت زبان نامه  https://zabanname.com

توضیحات وبسایت آموزش زبان دوم، زبان نامه:

زبان نامه یک پلتفرم آموزش زبان به صورت مجازی و آنلاین است که در ابتدا با استقبال خوبی از طرف زبان آموزها و مدرسین مواجه شد.این پلتفرم به دلیل اینکه از  تکنولوژی جدید آموزش زبان که به نام Lanagage Managment System یا به اختصار LMS خوانده میشود، استفاده میکند.این تکنولوژی نسبت به سایر روش های آموزش زبان در سایر سایت ها و پلتفرم های دیگر بسیار کارامدتر و کم هزینه تر است و زبان آموز با هزینه و زبان کمتر بهترین نتیجه را دریافت میکند.

زبان نامه با داشتن اساتید مجرب و  حرفه ای و با داشتن تیم پشتیبانی کاملا تخصصی به ساخت آموزش های ویدئویی آموزش زبان و برگزاری کلاس های آنلاین آموزش زبان و مهارت های زبان دوم می پردازد.یکی دیگر از مزایای خوب پلتفرم زبان نامه وجود آموزشگاه های برتر آموزش زبان در پلتفرم است که با داشتن صفحه اختصاصی به معرفی و شناخت آموزشگاه به زبان آموزهایی که تصمیم به ثبت نام در این آموزشگاه را دارند میپردازند.

مزایا:

  • راحتی کار با پلتفرم
  • آموزش های باکیفیت و ویژه
  • تدریس توسط مدرسین حرفه ای و تایید شده
  • وجود آموزشگاه ها برای شناخت زبان آموزها
  • معرفی و استخدام اساتید حرفه ای به آموزشگاه های برتر زبان
  • و…

کاربران برای ثبت نام و یادگیری آموزش زبان دوم میتوانید از طریق این لینک ثبت نام کنید.

اساتید محترم هم برای ثبت نام در سایت زبان نامه و بررسی رزومه میتوانند از طریق این لینک ثبت نام کنند.

آموزشگاه های زبان هم برای ثبت نام تکمیل مشخصات خود در صفحه اختصاصی از طریق این لینک ثبت نام کنند.

 


24talk

رتبه دوم) وبسایت https://24talk.ir

توضیحات وبسایت آموزش زبان 24talk.ir :

آکادمی ۲۴talk یک آموزشگاه اینترنتی و آنلاین با بالاترین سطح کیفی استاندارد در بخش آموزش و پشتیبانی که در اون زبان آموزان دوره های زبان انگلیسی رو با اساتید حرفه ای، از طریق ارتباط زنده ویدیویی و به صورت خصوصی، نیمه خصوصی و گروهی فرا می گیرند.

برای ثبت نام در سایت 24talk.ir میتوانید از این لینک اقدام کنید.

 


یادگیری آنلاین زبان در خانه با پلتفرم برگزاری کلاس آنلاین با هزینه کلاس زبان مناسب با تیکا

رتبه سوم) وبسایت http://www.tikkaa.ir

توضیحات وبسایت آموزش زبان تیکا :

تیکا تنها یک تیم نیست؛ ما در تیکا یک خانواده ایم و همواره تلاش میکنیم تا محصول و خدمات بهتری به همراهان مان ارائه دهیم. اگر مایل به همکاری هستید و یا تخصص خاصی در یک زمینه دارید می توانید به ما ملحق شوید.

برای ثبت نام در سایت تیکا میتوانید از این لینک اقدام کنید.

 


زبـانـکـده اَوَس

رتبه چهارم) وبسایت https://avasshop.ir/

توضیحات وبسایت آموزش زبان زبـانـکـده اَوَس:

وب سایت ” زبانکده اَوَس ” در سال 1395 به صاحب امتیازی مجتبی ادبی ومجوز نشر دیجیتال از وزارت ارشاد با هدف ارائه محتواهای آموزشی کتابهای آموزش زبان انگلیسی شروع به فعالیت نمود و سعی بر آن دارد تا با ارائه نسخه های دیجیتال کتب ، سی دی ، آزمون ، تمرین از مجموعه های آموزش زبان، به مدیران مراکز زبان ، اساتید و زبان آموزان کمک نماید

برای ثبت نام در سایت زبـانـکـده اَوَس میتوانید از این لینک اقدام کنید.

 


اتیچر پلتفرم آموزش زبان آنلاین

رتبه پنجم) وبسایت https://oteacher.org

توضیحات وبسایت آموزش زبان اتیچر:

اُتیچر یک استارتاپ در حال رشد است که در سال 1396 با این هدف تاسیس شد تا به هر شخصی بر روی این کره خاکی این امکان را بدهد تا یک زبان جدید را فراگیرد!استاد زبان‌ها و زبان آموزان میتوانند کلاس های آنلاین به صورت تماس تصویری از تمامی نقاط جهان بدون دغدغه اختلاف زمانی برگزار کنند. برای مثال یک فرد ایرانی می‌تواند به آسانی با یک معلم زبان انگلیسی از انگلستان کلاس خود را برگزار کنند. در این بستر، شما یک برنامه آموزشی منحصر به فرد و شخصی سازی شده متناسب با اهداف و سلیقه خود خواهید داشت.

برای ثبت نام در سایت اتیچر میتوانید از این لینک اقدام کنید.

 


 

 

 

 

 

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

1 دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید