1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

آموزش زبان انگلیسی نصرت یکی از محبوب‌ترین و پرطرفدارترین روش‌های آموزش زبان انگلیسی در کشورمان است  که فرایند یادگیری آن از متد پیمزلر پیروی می‌کند. پیمزلز از معتبرترین و شناخته ‌شده‌ترین متدهای آموزش زبان در سطح جهان است که بر مهارت شنیداری و گفتاری تأکید دارد.

از این رو بسیاری از افرادی که قصد آموزش زبان انگلیسی از صفر را دارند با استفاده از روش نصرت برای کسب مهارت در این زمینه اقدام می‌کنند. البته این فرایند یادگیری زبان با مزایا و معایبی روبرو خواهد بود که در این مطلب قرار است درباره آن صحبت کنیم.

 

آموزش زبان انگلیسی نصرت
آموزش زبان انگلیسی نصرت

 

نحوه آموزش زبان انگلیسی نصرت چگونه است؟

آموزش زبان انگلیسی به روش نصرت به طور کلی یک ابزار مناسب و کارآمد برای یادگیری زبان نیست بلکه یک روش آموزشی جهت یادگیری این زبان بین‌اللملی است. به عبارتی دیگر شما برای یادگیری زبان انگلیسی نیاز به مجموعه ابزارهای مختلفی همچون دیکشنری، فلش‌کارت، کتاب‌ها، فایل‌های صوتی و ویدیویی و یک متد آموزشی خاص متناسب با نیاز خود دارید. آموزش زبان انگلیسی نصرت به عنوان یک متد آموزشی معروف در سطح جهانی می‌تواند به شما در این مسیر یادگیری کمک کند.

تکنیکی که در این روش آموزشی زبان انگلیسی مورد استفاده قرار می‌گیرد، بر پایه تمرین و تکرار در فواصل زمانی مشخص است تا کلمه و اصطلاحات در مغز شما هک و ماندگار شود. بنابراین با مرور و تکرار منظم مطالب آموزشی بر مفاهیم و ساختارهای زبانی مسلط خواهید شد. در صورت استمرار استفاده از این روش آموزش زبان به راحتی می‌توانید مهارت شنیداری Listening و گفتاری Speaking کسب کنید.

آیا آموزش زبان انگلیسی نصرت به تنهایی برای یادگیری زبان کافی است؟

لازم است بدانید که در نرم افزار آموزش زبان انگلیسی نصرت بسیاری از کلمات، جملات، مفاهیم، ساختارها و مکالمه‌های رایج در زبان انگلیسی به خوبی و به صورت کاربردی انتخاب شده‌اند. بنابراین در صورتی از این نرم افزار برای تقویت زبان خود استفاده کرده باشید به طور حتم در موقعیت‌های تحصیلی، کاری، مهاجرت و سفرهای توریستی به شما کمک زیادی خواهد کرد. با استفاده از این متد آموزشی زبان می‌توانید درباره طیف گسترده‌ای از موضوعات برای برقراری تعامل با دیگران هنگام خرید و انجام کارهای مختلف استفاده کنید.

بر این اساس بسیاری از علاقمندان به آموزش زبان انگلیسی از صفر تا صد رایگان از روش نصرت برای یادگیری زبان کمک می‌گیرند. البته برای بهره‌مندی کامل از روش آموزشی نصرت باید یک برنامه کامل و جامع آموزشی برای خود تدوین کنید تا نتیجه مطلوب را به دست آورید.

البته دانستن این نکته نیز خالی است لطف نیست که آموزش زبان انگلیسی از صفر با نصرت به تنهایی برای تقویت زبان کافی نیست و در کنار آن باید از روش‌های یادگیری دیگری متناسب با نیاز خود استفاده کنید.

مزایا و معایب آموزش زبان انگلیسی نصرت

آموزش زبان انگلیسی نصرت در ۹۰ روز بسیاری از افراد را با هر سطح تسلط به این زبان بین‌المللی ترغیب می‌کند که نسبت امتحان این روش یادگیری اقدام کنند. اما قبل از استفاده از این روش یادگیری زبان حتما مزایا و معایب آن را بررسی کنید تا از مناسب بودن آن برای یادگیری زبان، با توجه به سطح زبان و هدف از یادگیری خود، مطمئن شوید.

 

 

آموزش زبان انگلیسی نصرت
آموزش زبان انگلیسی نصرت

مزایای آموزش زبان انگلیسی به روش نصرت

آموزش زبان انگلیسی نصرت نیز مانند هر روش آموزشی دیگری دارای مزایا و ویژگی‌های بسیاری است که دانستن آنها برای زبان‌آموزان خالی از لطف نیست.

 • این مجموعه آموزشی تأکید بر آموزش آسان و سریع مکالمه انگلیسی در ۹۰ روز را دارد
 • هنگام استفاده از نرم‌ افزار نصرت با مجموعه‌ای از کلمات، جملات و مکالمه‌های رایج و کاربردی آشنا خواهید شد که هنگام مکالمه در موقعیت‌های مختلف می‌تواند به شما کمک زیادی کند.
 • تسلط بر زبان انگلیسی یکی از نیازهای اساسی زبان‌آموزان است که با استفاده از متد آموزش زبان انگلیسی نصرت با تکرار و تمرین به این مهارت دست خواهید یافت.
 • یکی از مهمترین مزایای استفاده از متد آموزشی زبان نصرت عدم وجود محدودیت سنی است و تمام افراد با گروه سنی می‌توانند از این نرم افزار استفاده کنند.
 • توجه و تمرکز بر مهارت شنیداری و تلفظ صحیح زبان انگلیسی است که البته یادگیری و کسب این مهارت نیاز به تمرین دارد.
 • از دیگر مزایای متد آموزشی زبان نصرت قابلیت نصب بر روی موبایل و کامپیوتر است و در هر زمان و مکانی در دسترس است.

معایب آموزش زبان انگلیسی نصرت

روش نصرت یکی از قدیمی‌ترین روش‌های آموزش زبان انگلیسی است که با تمام مزایای بسیاری که دارد، استفاده از آن نیز با معایبی همراه خواهد بود که در ادامه به بیان آنها می‌پردازیم.

 • امکان مکالمه انگلیسی در محیط واقعی با استفاده از روش نصرت وجود ندارد چرا که تنها بر حفظ کردن و یادگیری عبارات و کلمات تمرکز دارد و فرد مهارت مکالمه کسب نمی‌کند.
 • تعداد کلمات و جملاتی که در این متد آموزشی گنجانده شده، بسیار محدود بوده و پاسخگوی تمام نیاز زبان‌آموزان نیست و فقط برای متقاضیان آموزش زبان انگلیسی از صفر مناسب است.
 • آموزش زبان انگلیسی نصرت دارای منابع و ابزارهای محدود و قدیمی برای یادگیری زبان است و با پیشرفت علم و تکنولوژی بسته آموزشی و ابزارهای آن به روزرسانی نشده است.
 • متد آموزشی زبان نصرت تنها گفتار و شنیدار زبان‌آموز توجه دارد و به دیگر مهارت‌های مورد نیاز همچون نوشتن و خواندن توجهی ندارد.
 • از دیگر نقاط ضعف و معایب بسته آموزشی نصرت می‌توان به صحبت کردن به زبان انگلیسی در سطح مبتدی و فهمیدن مکالمات غیرمحاوره به صورت ساده اشاره کرد.
 • روش‌های تکرار و تمرین در این شیوه آموزشی زبان انگلیسی بسیار تکرار گونه بوده است و جذابیتی برای زبان‌آموز ندارد و افراد سریعا موقع استفاده از آن خسته می‌شوند.
 • عدم بروزرسانی کلمات جدید از دیگر معایب استفاده از این تکنیک آموزش زبان انگلیسی است.
 • هر زبان‌آموزی برای یادگیری زبان انگلیسی باید از یک روش خاص استفاده کند، بنابراین روش آموزش زبان انگلیسی نصرت برای همه افراد کارآمد نیست و باید بهترین راه‌های آموزشی دیگری را نیز امتحان کرد.

جمع‌بندی

همانطور که گفته شد، آموزش زبان انگلیسی نصرت یک متد ساده برای یادگیری این زبان بین‌المللی است که بیشتر برای تکرار و تمرین افراد مبتدی مناسب است. افرادی که قصد آموزش زبان انگلیسی از صفر تا حد مکالمه حرفه‌ای و کارآمد را دارند باید در کنار این شیوه از روش‌ها و ابزارهای کاربردی دیگری نیز استفاده کنند.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید