1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

کلاس زبان آنلاین کودکان و بزرگسالان – آموزش مجازی زبان انگلیسی

آموزش آنلاین همیشه مدنظر بسیاری از افراد برای یادگیری زبان و یا حتی یادگیری مهارت‌های دیگر برای بهبود توانایی در زندگی و کار بوده است. اما همیشه یک مسئله و سوال بزرگ برای خیلی‌ها مطرح بوده و هست که آیا کلاس زبان آنلاین می‌تواند کارایی آموزش حضوری در کلاس واقعی را داشته باشد؟ آیا از طریق آموزش آنلاین می‌توان به توانایی مورد نظر در بحث یادگیری دست‌ یافت؟ برای پیدا کردن جواب این سوالات و بسیاری از سوالات دیگر در بحث آموزش آنلاین، بخصوص آموزش آنلاین یا غیرحضوری زبان انگلیسی و زبان‌هایی همچون آلمانی، ایتالیایی، اسپانیایی، ترکی استانبولی، فرانسوی، چینی و … این مطلب را تا آخر بخوانید و با چگونگی و مزیت‌های آموزش آنلاین بیشتر آشنا شوید تا بتوانید بهترین نتیجه را در آموزش به صورت غیرحضوری بدست آورید.

 

چرا کلاس آنلاین زبان؟

با پیشرفت تکنولوژی و از همه مهم‌تر اینترنت و سرعت و فضای نامحدود و قابل دسترس آن و همچنین ظهور متعدد پلتفرم‌های ارتباط جمعی از جمله اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و … و استفاده بسیار آسان از فضای مجازی و در دسترس بودن آن، آموزش به صورت کلاس آنلاین یا مجازی بحثی داغ و اجتناب‌ناپذیر می‌باشد که در هر زمینه‌ای جایگاه ویژه‌ای پیدا کرده است. در حال حاضر، بسیاری از دانشگاه‌های سراسر دنیا و ایران، موسسات و آموزشگاه‌های دولتی و خصوصی فنی و حرفه‌ای و همچنین آموزشگاه‌های زبان از آموزش مجازی یا آنلاین بهره می‌برند. تا بتوانند بحث آموزش را در سطحی گسترده و فرامکانی ارائه کنند. همچنین بسیاری از محدودیت‌های موجود مانند مسئله رفت و آمد،‌کمبود زمان، نبودن زبان‌آموز در شهر مورد نظر باعث شده تا آموزش آنلاین یا غیرحضوری بسیار پررنگ‌تر شود و این خود باعث ظهور پلتفرم‌های قوی و کارآمد در بحث آموزش آنلاین شده است. در شرایط ویژه فعلی که تمام کشور‌های دنیا با بیماری کووید- ۱۹ دست و پنجه نرم می‌کنند و مسئله حضور در مکان‌های عمومی امری بسیار خطرناک و غیرممکن است ، آموزش آنلاین نقش خود را به خوبی نمایان کرده و جایگاه این مدل آموزش به شدت احساس می‌شود و ضروری بودن این مدل آموزش برای همگان حتی مخالفان در برخی موارد ثابت شده است.

در نتیجه همانطور که بحث شد، نمی‌توان از زندگی و کار دست کشید و همیشه باید به فکر راه‌حلی برای حل مشکل بود و در بحث آموزش در صورتی که نمی‌توان در حالت حضوری در کلاس واقعی به هر دلیلی حضور یافت نباید آموزش را رها کرد و باید به سمت آموزش آنلاین روی آورد و از مزایای آن استفاده کرد و لذت برد. یادگیری زبان یکی از مهم‌ترین مسائل در زندگی امروزه برای ارتباط بیشتر و بهتر با جوامع مختلف در بحث کار و تحصیل و درک از شرایط روزمره جامعه و جهان محسوب می‌شود پس مطمئنا آموزش آنلاین زبان روشی بسیار کارآمد است.

 

ویژگی‌ها و مزایای آموزش آنلاین زبان

همانطور که در قبل بحث شد آموزش آنلاین زبان بسیار مهم و قابل توجه می‌باشد. در بحث آموزش آنلاین زبان همانند کلاس‌های حضوری ویژگی‌ها و مزایای مهمی وجود دارد که دانستن‌ این مزایا تاثیر زیادی در بحث آموزش آنلاین مفید و تاثیر‌گذار دارد. اولین موضوع، بحث کمبود زمان برای بسیاری از مشتاقان یادگیری زبان می‌باشد. بسیاری از افراد به دلیل کمبود وقت برای حضور در کلاس‌های حضوری برای یادگیری زبان شکایت دارند و به دلیل این مشکل از یادگیری زبان دست کشیده و از علاقه خود دوری کرده‌اند و همیشه آموزش زبان برای این افراد به حسرتی بزرگ تبدیل شده است.

اما در حال حاضر، با توجه به امکانات موجود و در دسترس، این مسئله به صورت بسیار ساده و آسان رفع شده است و شما در هر جایی و هر زمانی که اراده کنید با وجود کمترین امکانات فقط با داشتن اینترنت و یک گوشی می‌توانید به یادگیری زبان مورد نظر خود بپردازید.

دومین مسئله، در مورد نبود شعبات برخی آموزشگاه‌ها در مناطق و یا شهرهای دیگر می‌باشد و همچنین اساتید مجرب نمی‌توانند در همه شهرها و مناطق کلاس‌های حضوری برگزار کنند که باعث می‌شود زبان‌آموز نتواند در آموزشگاه و زیر نظر اساتید مورد علاقه خود آموزش زبان را پیگیری کند و این موضوع باعث رویکرد آموزش به صورت آنلاین شده است.

موضوع سوم،‌ بحث آموزش در برخی زمان‌ها و شرایط خاص می‌باشد،‌که هم‌اکنون به دلیل وجود بیماری کرونا یا همان کووید-۱۹ این مسئله کاملا واضح و روشن است و برای آموزش چاره‌ای جز آموزش به صورت آنلاین وجود ندارد. برخی هم ممکن است از آموزش در این شرایط دست بکشند تا شرایط به حالت عادی برگردد که کاری به شدت غلط می‌باشد چون نه تنها موجب ‌از دست دادن زمان میشود، بلکه باعث دوری و فراموشی در بحث آموزش و وقفه در مسیر آموزش خواهد شد که اینکار به هیچ وجه توصیه نمی‌شود.

کلاس‌های آنلاین باعث کاهش هزینه برای زبان‌آموزان چه در بحث زمان و چه در بحث مالی خواهد شد. به دلیل نبودن هزینه رفت‌و‌آمد،‌ و صرف نکردن زمان در ترافیک و … . آموزش آنلاین زبان به دلیل استفاده از اینترنت، این اجازه را بیشتر به زبان‌آموز و همچنین اساتید می‌دهد تا از ابزار مفید اینترنتی و همچنین بسیاری از سایت‌های مکمل در یادگیری زبان استفاده کنند.

با توجه به مواردی که ذکر شد آموزش آنلاین زبان در همه سطوح کودکان، نوجوانان و بزرگسالان از مزایای خوبی برخوردار بوده و اصلا قابل اغماض نیست و این موضوع و روش تدریس به شدت مورد نیاز جامعه است و از آن استقبال شده است.

کلاس‌های آنلاین زبان بسیار متعدد و متنوع هستند که دوره های آنلاین نیز برگزار می کنند. اما از کجا باید فهمید چه کلاسی و با چه ویژگی بهترین انتخاب برای

 

یادگیری زبان به صورت آنلاین است؟

اولین قدم برای انتخاب یک کلاس زبان آنلاین خوب ، اطمینان از تعهد آموزشی آموزشگاه مورد نظر برای ارائه خدمات در حالت آنلاین می‌باشد. این تعهدات شامل ارائه فضایی مناسب و حرفه‌ای در بحث آموزش آنلاین است. یکی از مهمترین موارد و ویژگی‌هایی که باید در نظر داشته باشید پلتفرم یا بستر اینترنتی انتخاب شده از سمت آموزشگاه برای آموزش آنلاین است که باید تمامی جنبه‌های آموزشی را در برگیرد.

این موارد می‌تواند شامل ارائه بستری پر سرعت ،‌قابلیت هماهنگی صدا و تصویر باکیفیت مناسب برای چند کاربر بدون از دست دادن کیفیت ارائه، داشتن بورد به عنوان تخته برای تدریس و قابلیت استفاده زبان‌آموزان در کنار اساتید، قابلیت اشتراک گذاشتن صفحات سایت و یا دسکتاپ کامپیوتر برای استفاده از ابزار مکمل در آموزش، توانایی پخش فایل‌های صوتی و تصویری برای زبان‌آموزان و همچنین توانایی دانلود‌ فایل‌های مورد نیاز برای زبان‌آموزان و همچنین داشتن پشتیبانی ۲۴ ساعته و مواردی از این قبیل باشد که نشان دهنده یک پلتفرم یا بستر قوی اینترنتی در بحث آموزش آنلاین است.

موضوع دوم توانایی اساتید در بحث آموزش آنلاین می‌باشد که برای این کار نیاز به تجربه و مدیریت قوی برای اداره زمان کلاس و برخورداری کامل از همه جنبه‌های در دسترس در جهت آموزش زبان‌آموزان است. نحوه‌ برگزاری کلاس‌های آنلاین هم فاکتوری مهم است از این جهت که، کلاس‌ها به صورتگروهی و یا خصوصی هستند و در حالت گروهی تعداد زبان‌آموزان در هر کلاس تاثیر بسیاری در سطح آموزش ارائه شده دارد. همچنین مدیریت و نظارت بر کلاس‌های آنلاین بسیار مهم بوده و تعهد اساتید در این موضوع و بررسی آن‌ها از سمت آموزشگاه در جهت بهبود آموزش حائز اهمیت می‌باشد. در پلتفرم زبان نامه این موارد که جزء اصلی‌ترین و مهم‌ترین موارد برای ارائه یک کلاس خوب و مفید برای زبان‌آموزان می‌باشد مدنظر قرار گرفته است.

پلتفرم زبان نامه در حال حاضر با بهره‌مندی از بهترین و بروزترین پلتفرم آموزشی در بحث آموزش آنلاین در ایران به ارائه خدمات در آموزش کلاس زبان آنلاین پرداخته است. و همچنین با داشتن کادری مجرب و متعهد در بحث آموزش و نظارت و به روز رسانی روش‌های آموزش آنلاین به آموزش آنلاین زبان‌های انگلیسی،‌ فرانسوی، آلمانی، اسپانیایی، ایتالیایی، ترکی استانبولی و … برای تمام سنین از کودکان تا بزرگسالان و همچنین آمادگی زبان‌آموزان برای آزمون‌های بین‌المللی مثل آیلتس (IELTS)، تافل (TOEFL)، کت (KET)، پت (PET)، ،‌ اف سی ای (FCE)، سی اِی ای (CAE)، و سی پی ای (CPE) و … به برگزاری کلاس به صورت ترمیک (عادی، نیمه فشرده و فشرده) گروهی، نیمه گروهی و یا خصوصی به زبان‌آموزان عزیز به ارائه خدمات می‌‌پردازد.

 

نحوه تدریس در کلاس زبان آنلاین

آموزش حضوری در کلاس واقعی به دلیل در دسترس بودن اساتید و برقراری ارتباط آسان برای طرح مسئله و پاسخگویی به آن و تعامل پویا با سایر زبان‌آموزان و کارهای گروهی در جهت تدریس و آموزش، کلاس درس حضوری را در جایگاه ویژه‌ای قرار می‌دهد. اما، همانطور که بحث شد در برخی موارد ما باید به سمت آموزش آنلاین برویم و از مزایای آن در جهت آموزش استفاده کنیم. هر چند در آموزش آنلاین فضای متفاوتی را نسبت به آموزش حضوری در کلاس درس تجربه می کنیم. اما، کلاس‌های آنلاین نباید حس متفاوتی را در بحث آموزش از لحاظ کمبود برای زبان‌‌آموز ایجاد کند.

این مسئله به تجربه و قابلیت اساتید در بحث آموزش آنلاین بستگی دارد. اساتید باید قابلیت و انعطاف‌پذیری بالایی در جهت تبدیل کلاس‌های آنلاین به فضای واقعی را داشته باشند و تعاملی جمعی و گسترده را در بحث آموزش در کلاس آنلاین برقرار کنند؛ تا یادگیری و پویایی کلاس در جهت کیفیت آموزش در حد بسیار بالایی ارائه شود. هر چند در هر دو مدل آموزش نقش زبان‌‌آموزان قابل انکار نیست اما، نقش اصلی برای هدایت و بهبود روند کلاس به عهده اساتید می‌باشد که با استفاده از ابزارهای در دسترس و تنوع در بحث آموزش و خلاقیت بتوانند محیطی همانند کلاس‌های درس حضوری را برای زبان‌آموزان ایجاد کنند. در دوره های آموزش زبان آنلاین پلتفرم زبان نامه هرگز نگران این مسئله نباشد چرا که با بهره مندی از بستر مناسب و داشتن اساتید مجرب از دوره آنلاین خود لذت میبرید و به هدفتان که یادگیری زبان به بهترین نحو است می رسید.

 

کلاس زبان آنلاین
کلاس زبان آنلاین

کلاس زبان آنلاین برای کودکان

شاید تصور بسیاری از افراد به این صورت باشد که آموزش آنلاین فقط برای افرادی است که زمان حضور در کلاس‌های حضوری را ندارند مثل افراد شاغل. اما، این موضوع کاملا اشتباه است. آموزش آنلاین هیچ گونه محدودیتی از لحاظ سنی ندارد و همه افراد در هر جایگاهی و در هر سنی می‌توانند از آموزش آنلاین بهره ببرند.

در آموزش آنلاین زبان برای کودکان نحوه تدریس متفاوت با بزرگسالان است. شاید تصور شود کودکان برای این مدل آموزش مشکل داشته باشند و به دلیل استفاده از اینترنت و گوشی حضور در کلاس منجر به بازدهی پایینی شود. اما، این موضوع با روش‌های تدریس درست و مشخص و با مدیریت اساتید و خانواده در بحث تدریس کاملا و به آسانی قابل انجام است.  در پلتفرم زبان نامه بحث تدریس برای کودکان همیشه در هر شرایطی حائز اهمیت بوده است و همیشه با داشتن اتاق فکر برای کودکان و فیدبک گرفتن از کلاس‌ها و زبان‌آموزان و اولیای آن‌ها و همچنین اساتید به بهبود و تنوع بخشی روش‌های تدریس پرداخته‌ شده است.

به طوری که کلاس بسیار سرگرم کننده و مفرح با بار آموزشی بالا برگزار شود و زبان‌آموزان بتوانند همانند کلاس درس واقعی به تعامل با یکدیگر و اساتید بپردازند. نقش زبان‌اموزان در بحث آموزش آنلاین کودکان بسیار حائز اهمیت می‌باشد و با بکارگیری خود زبان‌ آموزان در بحث تدریس به جذابیت کلاس کمک می‌شود و زبان‌آموز حس حضوری موثر در پیش‌برد کلاس را خواهد داشت و از مشارکت در کلاس و فعالیت‌های کلاسی اجتناب نخواهد کرد.

در کلاس زبان آنلاین از ابزارهای گرافیکی بیشتر استفاده می شود تا یادگیری زبان‌آموز کاربردی‌تر و آسان‌تر شکل بگیرد و همچنین جذابیت کلاس برای تدریس در سطح بالایی ارائه شود.  کلاس‌های آنلاین زبان برای کودکان در پلتفرم زبان نامه به صورت گروهی، نیمه گروهی و خصوصی به شکل ترمیک (عادی، نیمه فشرده و فشرده) برگزار می‌شود و از به روزترین کتاب‌های آموزشی در زمینه کودکان و همچنین اساتید مجرب و متعهد در زمینه آموزش کودکان بهره گرفته‌ایم.

 

کلاس‌ آموزش زبان آنلاین برای بزرگسالان

آموزش آنلاین زبان بیش از هر سنی مورد استقبال بزرگسالان بوده است. به دلیل کمبود وقت و نیاز بزرگسالان برای پیشرفت در تحصیل و شغل و یا مهاجرت و ادامه تحصیل در خارج از کشور مسئله یادگیری زبان برای بزرگسالان دغدغه‌ای جدی است. از این رو تسهیل پروسه یادگیری براساس شرایط زبان‌آموز بسیار مهم و حائز اهمیت می‌باشد. یکی از این موارد، آموزش آنلاین زبان است. در آموزش آنلاین فرقی نمی‌کند شما کجا هستید در خانه یا محل کار یا حتی محیطی دیگر و همچنین در هر زمانی از شبانه‌روز می‌توانید در کلاس شرکت کنید که البته این بحث در مورد کلاس‌های خصوصی صدق می‌کند. اما، باز هم انعطاف‌پذیری کلاس‌های آنلاین به شدت نمایان است. درنتیجه بزرگسالان می‌توانند در هر زمان و مکانی به آموزش زبان خود در حالت غیرحضوری بپردازند و تجربه یادگیری زبان جدید را داشته باشند.

در پلتفرم زبان نامه آموزش آنلاین زبان برای بزرگسالان زیر نظر تیمی مجرب و متعهد و براساس متدهای روز دنیا و با بکارگیری کتاب‌های کاربردی و به روز در دنیا در بحث آموزش زبان‌های خارجی به تدریس زبان آنلاین به ارائه خدمات به زبان‌آموزان می‌پردازد. دوره‌های بزرگسالان در آموزش آنلاین زبان در پلتفرم زبان نامه به صورت گروهی، نیمه‌گروهی و خصوصی به شکل (عادی، نیمه فشرده و فشرده) اجرا می‌شود.

 

ابزار مورد نیاز برای شرکت در کلاس زبان آنلاین

توجه به این نکته بسیار مهم است که اگر آموزش آنلاین بخواهد سختی زیادی برای ما در جهت یادگیری داشته باشد مطمئناً نتیجه‌ای که ما بدنبال آن بوده‌ایم تحقق نمی یابد. درنتیجه آموزش آنلاین باید به آسانی و کاملا لذت بخش باشد تا بتوانیم حس و درک یک کلاس واقعی را داشته باشیم تا یادگیری و بازدهی در این آموزش به بالاترین حد برسد. این موضوع و سهولت آموزش آنلاین به ابزاری که از آن استفاده می‌کنیم مرتبط است.

از آنجا که در حال حاضر، پیشرفت در بستر ارائه خدمات اینترتی در ایران روندی به سرعت رو به رشد داشته و دسترسی به اینترنت در بسیاری از مکان‌ها با کیفیت بالا ارائه می‌شود و این موضوع یکی از مهم‌ترین موارد حضور در کلاس‌های آنلاین آموزشی است به ما این امکان را می‌دهد تا بتوانیم در کلاس‌های آنلاین زبان شرکت کنیم و بدون مشکل در دریافت دیتا به یادگیری و آموزش بپردازیم. همچنین برای حضور در کلاس‌های آنلاین نیاز به یک دستگاه الکترونیکی مثل گوشی موبایل یا لپ‌تاپ و یا کامپیوترهای شخصی داریم. امروزه خوشبختانه هر کدام از این ابزارها در دسترس قرار دارند و ما می‌توانیم با اتصال به اینترنت، یادگیری آنلاین زبان دلخواه را شروع کنیم. بخاطر داشته باشید هر چقدر از دستگاه‌های الکترونیکی بروزتر و بستر اینترنتی قوی‌تر استفاده کنیم سهولت کار برای ما بیشتر خواهد شد.

هر چند ما در پلتفرم زبان نامه با بهره‌گیری از بهترین پلتفرم آموزشی آنلاین به شما این اطمینان را می‌دهیم که شما با کمترین امکانات هم به راحتی می‌توانید در کلاس های آنلاین زبان ما شرکت کرده و لذت آموزش یک کلاس واقعی را تجربه کنید.

 

 

آموزش آنلاین زبان
آموزش آنلاین زبان

 

آموزش آنلاین زبان در پلتفرم زبان نامه

پلتفرم زبان نامه با بیش از ۱۰ سال سابقه تدریس در زبان‌های خارجی از جمله انگلیسی، آلمانی، ایتالیایی،‌ فرانسوی، اسپانیایی،‌ ترکی استانبولی و …. زیر نظر کادر مجرب و متعهد آموزشی و مدیریتی، آموزش آنلاین همیشه جزئی جدایی‌ناپذیر در کنار آموزش در فضای کلاس واقعی بوده است. در پلتفرم زبان نامه همیشه سعی شده با نظارت مستمر و دقیق و با داشتن تیمی قوی در بحث بروز رسانی در آموزش آنلاین بهترین پکیج‌های آموزشی و متدهای آموزشی ارائه شود.پلتفرم زبان نامه در همه سطوح آموزش زبان و برای همه سنین برنامه‌های مدونی را طراحی و برنامه‌ریزی کرده و با فیدبک گرفتن از کلاس‌ها از طریق اساتید و زبان‌آموز به بهبود سطح آموزش در جهت رضایت زبان‌آموزان در بحث یادگیری زبان پرداخته‌ایم.

ما در کلاس‌های حضوری در پلتفرم زبان نامه تمام کلاس‌ها را از لحاظ آموزش بررسی می‌کنیم و این شیوه را هم بوسیله مدیریت و سوپروایزرهای هر قسمت آموزش در آموزش زبان آنلاین اجرا کرده‌ایم. کلاس‌های آنلاین پلتفرم زبان نامه به صورت گروهی یا نیمه گروهی ترمیک (عادی، نیمه فشرده و فشرده) و‌ خصوصی به شکل برگزار می شود. آموزش آنلاین در این آموزشگاه فقط مختص به یک سطح و یا یک سن خاص نیست و ما در همه زمینه‌ها و سطوح مانند کودکان، بزرگسالان، کلاس‌های آیلتس (IELTS)، تافل (TOEFL)، کلاس‌های آمادگی آزمون‌های بین‌المللی و سایر زبان های غیر انگلیسی ارائه خدمات کرده‌ایم.

از لحاظ مدرک برای شرکت در کلاس‌های آنلاین، هیچ فرقی با شرکت در کلاس‌های حضوری نخواهند داشت. و مدرک معتبر که زیر نظر وزارت آموزش و پرورش می باشد به زبان‌آموزان ارائه خواهد شد. کتاب‌های آموزشی در آموزش آنلاین زبان تفاوتی با کتاب‌های کلاس‌های حضوری نداشته و کتاب‌های مورد استفاده در پلتفرم زبان نامه از به روزترین و جذاب‌ترین کتاب‌های آموزشی می‌باشد. اساتید در پلتفرم زبان نامه برای تمامی کلاس‌ها در پایان هر جلسه گزارشی به کادر آموزشی ارائه میدهند که در بهبود وضعیت یادگیری و کمک به زبان‌آموزان سهم شایانی دارد.


آیا به دنبال گسترش کسب و کار خود هستید؟برای دریافت راهنمایی بیشتر کلیک کنید.


با مشاوره و حتی تغییر روش برای هر فرد می توان به زبان‌آموزان در جهت یادگیری کمک کرد. در پایان هر کتاب پلتفرم زبان نامه بوسیله مدیریت یا سرپرست آموزشی امتحان اورال یا شفاهی (Oral) گرفته می‌شود تا پیشرفته زبان‌آموزان و همچنین کیفیت آموزش اساتید سنجیده شود.

مهارت مکالمه Speaking از آنجایی که فاکتور مهمی برای سنجش پیشرفت زبان آموز است، اهمیت ویژه ای دارد و در دوره های گوناگون پلتفرم زبان نامه به این مهارت توجه زیادی می شود.سایر مهارت ها همچون لیسنینگ (Listening)، ریدینگ (Reading) و رایتینگ (Writing) هم به صورت همزمان مورد توجه هستند و در طول دوره‌های گذارنده شده یادگیری شما در هر مهارت پیشرفت خواهد کرد. در پلتفرم زبان نامه برای آموزش تنها از کتاب بهره گرفته نمیشود بلکه از آموزش زبان از طریق فیلم، موسیقی، بازی‌های متنوع در جهت یادگیری بهتر و بحث‌های آزاد در جلسات متعدد به آموزش زبان‌آموزان به صورت کاربردی پرداخته می شود. همچنین برگزاری آزمون‌های آزمایشی (Mock) بین‌المللی هم به صورت آنلاین در پلتفرم زبان نامه برگزار می‌شود.

شما میتوانید برای اطلاع بیشتر از چگونگی برگزاری دوره ها , کلاس زبان آنلاین با پلتفرم زبان نامه تماس بگیرید تا کارشناسان ما شما را راهنمایی کنند. پس از مشاوره و تعیین سطح رایگان در دوره ای که مناسب با نیازهای شما باشد ثبت نام میکنید و از تجربه منحصر به فرد کلاس آنلاین لذت میبرید.

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (3 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید