1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

آموزشگاه برتر زبان از بزرگترین دغدغه‌های افرادی است که می‌خواهند فراگرفتن یک زبان جدید را تجربه کنند و یا می‌خواهند سطح آموخته‌های خود را افزایش بدهند. با گسترش زبان آموزها و افزایش نیاز به فرا گرفتن یک زبان خارجی مانند زبان انگلیسی، تعداد موسسات و مراکزی که به آموزش زبان می‌پردازند نیز افزایش چشمگیری پیدا کرده است. این موضوع پیدا کردن اموزشگاه برتر زبان انگلیسی را مهم‌تر و سخت‌تر کرده است. در این مطلب ابتدا به نکاتی که باید در انتخاب یک آموزشگاه زبان خوب مورد توجه قرار بدهید نگاهی خواهیم کرد و سپس 10 مورد از آموزشگاه‌هایی که بهترین خدمات را ارائه می‌کنند، به شما معرفی خواهیم کرد.

اهمیت آموزشگاه برتر زبان در زبان آموزی

بعضی از افراد ممکن است در انتخاب آموزشگاه خود سخت‌گیری کافی را انجام ندهند و اعتقاد داشته باشند که هر موسسه‌ای می‌تواند آنها را در این مسیر همراهی کند. این افراد اعتقاد دارند که زبان آموز، خودش بیشترین نقش را در فراگرفتن زبان دارد و آموزشگاه زبان تاثیر چندانی ندارد. البته این موضوع که زبان آموز نقش پررنگی در فراگیری خود خواهد داشت، یک نکته روشن بوده و قابل انکار نیست.

اما قرارگرفتن در مسیر صحیح و استفاده از یک راهنمای خوب می‌تواند شما را برای رسیدن به مقصد کمک زیادی کند. این کمک‌ها هم می‌تواند در رسیدن به نتیجه سرعت بیشتری برای شما ایجاد کند و هم می‌تواند کیفیت آموزش شما را افزایش بدهد. بسیار دیده شده است که افراد چند سال به آموختن یک زبان اختصاص داده‌اند اما در آخر با آموخته‌های کمی که فراگرفته‌اند، دلسرد شده و از ادامه مسیر منصرف شده‌اند.

حتی می‌توانید به راحتی دو زبان آموز را پیدا کنید که تقریبا به یک میزان زمان و انرژی برای آموزش زبانی صرف کرده‌اند اما نتیجه‌ای که دریافت کرده‌اند، با هم قابل قیاس نیست. این موارد نشانه‌هایی از تاثیر زیاد انتخاب آموزشگاه برتر و یا بی‌توجهی به این موضوع است.

چه نکاتی در انتخاب آموزشگاه برتر زبان باید مورد توجه قرار بگیرد؟

نکات متفاوت  با میزان اهمیت متفاوتی  در تعیین و انتخاب آموزشگاه زبان باید مورد توجه قرار بگیرند. در این قسمت دو مورد از مهم‌ترین نکات در این رابطه را بررسی خواهیم کرد. به یاد داشته باشید که توجه به این نکات در زمان انتخاب آموزشگاه می‌تواند در موفقیت شما برای فراگیری یک زبان جدید تاثیر زیادی داشته باشد.

-دوره‌های آموزشی

اولین نکته‌ای که باید در انتخاب یک موسسه آموزش زبان به آن توجه کنید، دوره‌های آموزشی است. دوره‌های آموزشی و متدهای نوین آموزشی که در برخی از دوره‌ها استفاده می‌شود در بیشتر مواقع براساس کتاب‌های زبانی که وجود دارند مشخص می‌شود. بعضی از دوره‌ها می‌توانند مفاهیم را بهتر و با راهکارهای پیشرفته‌تری در مدت زمان کمتری به شما انتقال بدهند. البته منظور از مدت زمان کمتر همیشه دوره‌های فشرده نیست. در دوره‌های ترمیک معمولی نیز ممکن است بخشی از آموزش بیش از حد لازم زمان شما را به خود اختصاص بدهد.

-کیفیت قدرت آموزش اساتید

به یاد داشته باشید که هر فردی نمی‌تواند یک معلم یا استاد خوب باشد. هرچند اولین نکته در آموزش زبان و انتخاب استاد زبان، تسلط او بر روی زبان مورد نظر است، اما توانمندی در انتقال مفاهیم و آموزش، نکته دیگری است که باید به آن توجه کرد. سعی کنید در انتخاب آموزشگاه برتر زبان به سراغ مراکزی بروید که اساتید با تجربه و همچنین  توانمندی آموزشی بالاتری داشته باشند.

 

 

معرفی و آدرس آموزشگاه زبان برتر

در ادامه ده مورد از موسسات زبان برتر را به شما معرفی خواهیم کرد:

 

آموزشگاه زبان آفرینش
آموزشگاه زبان آفرینش

1-آموزشگاه زبان آفرینش

موسسه زبان آفرینش یکی از معروف‌ترین آموزشگاه‌های زبان است که با دوره‌های آموزشی متناسب با آزمون‌های بین المللی همچون آیلتس اعتبار زیادی کسب کرده است. در این آموزشگاه می‌توانید انواع دوره‌های مناسب با سطح خود را پیدا کرده و در آنها شرکت کنید. یکی دیگر از دلایل شهرت این آموزشگاه، استفاده از اساتید به نام، با تجربه و توانمند در آموزش زبان است.

این آموزشگاه دو شعبه در تهران، یک شعبه در شهر رشت و یک شعبه نیز در شهر تبریز دارد. البته اگر علاقه‌مند به شرکت در دوره‌های آنلاین باشید نیز می‌توانید از آموزش آنلاین این آموزشگاه استفاده کنید.

نشانی دفتر مرکزی آموزشگاه زبان آفرینش: نشانی: جردن (بلوار آفریقا)، بلوار اسفندیار (به سمت خیابان ولیعصر عج)، ابتدای تونل آرش، پلاک ۱۵ تلفن: ۲۸۳۱۸  و ۲۲۰۴۸۵۷۴

2-آموزشگاه زبان ایران کمبریج

این آموزشگاه برتر زبان، بیش از ده سال است که شروع به فعالیت کرده و در این مدت جایگاه خوبی در بین زبان آموزان کسب کرده است. این آموزشگاه بیشتر به متدهای جهانی و به روز شده‌ای که در آموزش زبان استفاده می‌کند شهرت دارد. در این موسسه می‌توانید هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین به فراگرفتن زبان انگلیسی بپردازید.

آدرس آموزشگاه زبان برتر ایران کمبریج: بالاتر از میدان ولیعصر، بعد از تقاطع زرتشت، کوچه نوربخش، پلاک 27 تلفن: 88854207 و 88854048

3-آموزشگاه زبان ایران اروپا

این موسسه را نیز باید از برترین آموزشگاه‌های زبان دانست. این آموزشگاه پس از هر دوره به زبان آموزان مدرکی ارائه می‌کند که کاملا معتبر است. معروف است که افراد می‌توانند با شرکت در دوره‌های این آموزشگاه و کسب مدرک نهایی، به راحتی به تدریس زبان بپردازند. متدهای به روز آموزشی از نکات مهم دیگری است که آموزشگاه زبان ایران اروپا را در لیست ما قرار داده است.

نشانی شعبه مرکزی موسسه زبان ایران اروپا: تهران، بزرگراه آیت‌الله کاشانی، بین سازمان برنامه و لاله، روبروی منطقه برق قدس تلفن: 02149109000

4-کانون زبان ایران

کانون زبان ایران یکی از قدیمی‌ترین موسسات آموزشی زبان و یکی از موارد آموزشگاه برتر زبان است. این مرکز آموزشی حدود یک قرن تجربه در آموزش زبان را با خود داشته و همیشه با سختگیری و دقت در آموزش توانسته است زبان آموزان خود را به نتیجه مورد انتظار خود برساند. کانون زبان ایران در بسیاری از استان‌ها شعبه داشته و تقریبا در تمامی آنها استاندارد  آموزشی خود را رعایت می‌کند. چند سالی است که این موسسه دوره‌های آموزشی مجازی خود را نیز آغاز کرده است.

آدرس دفتر مرکزی: تهران، خیابان استاد مطهری، خیابان فجر، شماره 33 تلفن: 4-88308032

5-آموزشگاه زبان گات

آموزش گات سابقه‌ای بیش از ده ساله دارد و از سیستم آموزشی پیشرفته و خاصی استفاده می‌کند. علاوه بر سیستم آموزشی پیشرفته، توجه به نیاز افراد از فراگیری زبان و برنامه ریزی بر اساس آن، از نکات مهم و دلایل انتخاب این آموزشگاه است.

آدرس شعبه مرکزی: تهران، بلوار آیت الله کاشانی، بین شقایق و ستاری، رو به روی فرهنگسرای نور، پلاک 466

شماره تماس: 44038557-44038846

 

آموزشگاه زبان سفیر
آموزشگاه زبان سفیر

6-آموزشگاه زبان سفیر

سفیر نیز از موسسات معتبر و با کیفیت در لیست 10 آموزشگاه برتر زبان است. در کنار کیفیت دوره‌های آموزشی، حضور تعداد کم زبان آموز در بیشتر دوره‌های این موسسه آموزشی از نقاط قوت آن محسوب می‌شود. این آموزشگاه از شعبات زیادی برای آموزش زبان به زبان آموزان خود استفاده می‌کند.

نشانی دفتر مرکزی: تهران، خیابان دکتر شریعتی، خیابان یزدانیان، پلاک 14 شماره تماس: 84346

7-آموزشگاه زبان ایران آکسفورد

این آموزشگاه عضو کانون دبیران دانشگاه آکسفورد است و همین موضوع اعتبار خاصی به این آموزشگاه بخشیده است. استانداردهای پیشرفته‌ای در این آموزشگاه رعایت می‌شود. این آموزشگاه برای آزمون‌هایی همچون آیلتس، دوره‌ها و برنامه‌های ویژه‌ای را برگزار می‌کند.

نشانی آموزشگاه: تهران، میدان هفت تیر، جنب فروشگاه یاس، کوچه شریعتی پلاک ۱۳ تلفن: 88891669

8-آموزشگاه زبان کیش

این آموزشگاه نیز جزو لیست 10 آموزشگاه برتر زبان و همچنین با تجربه طولانی در زمینه آموزش زبان است. این آموزشگاه دارای شعب زیادی در سطح کشور بوده و همچنین دوره‌های آنلاین را در کنار دوره‌های حضوری برگزار می‌کند.

نشانی دفتر مرکزی: تهران، بزرگراه آفریقا، بعد از چهارراه جهان کودک ، خیابان کیش، پلاک۴۶ تلفن: 41592000

9-آموزشگاه تهران زبان

انتخاب اساتید در این آموزشگاه با دقت زیادی انجام شده و تمامی آنها دارای مدارک معتبر بین المللی باید باشند. این موسسه زبان برای آموزش فشرده و کلاس‌های خصوصی از شهرت بسیار زیادی برخوردار است.

نشانی شعبه مرکزی: ابتدای خیابان کارگر شمالی، بالای بانک شهر، پلاک 1135تلفن: 66479705

10-آموزشگاه بیان برتر

این آموزشگاه نیز در لیست 10 آموزشگاه برتر زبان قرار گرفته است. این آموزشگاه مخصوصا برای دوره‌های آموزش و آمادگی برای آزمون آیلتس شهرت زیادی دارد. در این موسسه دوره‌های آنلاین و حضوری برگزار می‌شود.

نشانی: سعادت آباد، خیابان ۳۵ شرقی(صراف نژاد) پلاک ۲۰ شماره تماس: 24576

 

11 استاد برتر زبان انگلیسی در تهران و سایر شهرها – سال 1401

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

دیدگاهتان را بنویسید