درباره زبان نامه

زبان نامه یک مارکت پلیس آموزش زبان است که فرایند پیدا کردن مشتری(هنرجو، اساتید، آموزشگاه) را آسان نموده و دیگر شما دغدغه تبلیغات اثربخش در فضای مجازی برای پیدا کردن مشتری را ندارید. ما مشتری را به شما معرفی میکنیم و شما فقط به دنبال بالا بردن کیفیت آموزش های خود باشید

آیا از تبلیغات داخل شبکه های اجتماعی مخصوصا اینستاگرام و تلگرام خسته شدید؟

آیا این روزها هزینه تبلیغات بیسار زیاده شده؟

آیا برای به پیدا کردن یک هنرجو و تبدیل کردن آن به مشتری مشکل دارید؟

آیا کرونا و فضای مجازی در کسب و کار شما تاثیر بسزایی گذاشته؟

آیا کسب و کار شما...؟

آیا...؟

آیا...؟

تبلیغات داخل شبکه های

مزایای منحصر به‌ فرد در سایت زبان نامه

زبان نامه تضمین میکند که بهترین اساتید و آموزشگاه های برتر را معرفی کند

آمار و گزارش زبان نامه

تعداد هنرجوها
423 هنرجو
تعداد اساتید
89 استاد
تعداد آموزشگاه(تهران)
112 آموزشگاه
تعداد آموزشگاه(سایر استان ها)
40 آموزشگاه
استاد ...رضامنش ثبت نام:6 فروردین 1400
فروش 15 دوره 6.355.000 سود
استاد ...حسنی ثبت نام:14 بهمن 1399
فروش 23 دوره 8.980.000 سود
آموزشگاه ...نور ثبت نام:21 اسفند 1399
دارای 39 هنرجو ##.###.### سود
آموزشگاه ...مهر ثبت نام:26 اسفند 1399
دارای 25 هنرجو ##.###.### سود

پیش بینی کاهش هزینه ها

افزایش فروش دوره

افزایش فروش دوره با افزایش تعداد هنرجو

بسته به کیفیت دوره، زبان نامه قرارگیری دوره شما در جایگاه های ویژه خود را از یک تا چند روز هدیه خواهد داد همان طور که میدانید قرار گرفتن دوره در اول نتایج جستجو و قرار گرفتن در بخش ویژه میتواند تاثیر بسزایی در فروش دوره داشته باشد.

سوالات متداول

در زیر لیستی از پر تکرارترین سوالات با جواب قرار داده شده است.

زبان نامه چیست؟

قبل از ثبت نام در سایت زبان نامه لازم است بدانیم که پلتفرم زبان نامه‌‌ ابزاری است تا کاربرانی که با برند آموزشی و یا خدمات شرکت شما در حوزه آموزش و یا مهاجرت در فضای وب نا‌آشنا هستند را با شما آشنا می‌‌کند و آنها را ترغیب می‌‌نمایند تا از محصولات و خدمات برند شما استفاده کنند و به مشتری تبدیل شوند.

  • - زبان نامه مشتری بالقوه را به مشتری فعال تبدیل می‌‌کند. زبان نامه تنها پلتفرم در حوزه آموزش زبان دوم است که باعث می‌‌شود سطح اعتماد به برند و کسب و کار‌‌‌ها بالا رود تا روند اطمینان به اساتید یا آموزشگاه ها بیشتر شوند.

  • - در واقع زبان نامه یک مارکت پلیس آموزش زبان است که فرایند پیدا کردن مشتری(هنرجو، اساتید، آموزشگاه) را آسان نموده و دیگر شما دغدغه تبلیغات اثربخش در فضای مجازی برای پیدا کردن مشتری را ندارید. ما مشتری را به شما معرفی میکنیم و شما فقط به دنبال بالا بردن کیفیت آموزش های خود باشید.

  • - پلتفرم زبان نامه یک مرجع تخصصی برای اساتید متخصص و آموزشگاه های حرفه‌ای است تا بتوانند خود و محصولات خود را معرفی کنندو نتیجه بهتر و مفیدتر از جذب مشتری داشته باشند.

  • - پلتفرم زبان نامه اولین سایت در ایران است که این سیستم(LMS) را برای حوزه آموزش زبان در بستر فضای مجازی پیاده سازی کرده است.

کاربران و بازدیدکنندگان سایت‌‌ با توجه به هویت و اعتبار اساتید و آموزشگاه که دوره و محصولات آموزشی خود را در اینجا منتشر کرده اند، هرگز احساس نمی‌‌کنند که در معرض یک پیام تبلیغاتی قرار گرفته‌اند، بلکه احساس می‌‌کنند که توانسته‌اند یک محصول جدید را کشف کنند. از اینرو کاربر یا بازدید کننده احساس خیلی خوبی نسبت به استاد یا آموزشگاه داشته و با قدرت کامل شما را انتخاب میکند و این جادوی پلتفرم زبان نامه است.

- یکی از بخش‌‌های حیاتی دیجیتال مارکتینگ نحوه جذب مشتری است که با تولید یک محتوای تخصصی در یک سایت تخصصی آغاز می‌‌شود و تا تبدیل شدن مخاطب و بازدیدکننده به مشتری، تاثیرگذار است. یک محتوای تخصصی می‌‌تواند ابعادی خاص از برند را به گونه‌ای مطرح کند که باعث جلب مشتریان و در نهایت فروش بیشتر شود.

- از آنجا که تبلیغات در دنیای امروز بویژه در‌ ایران گزینه‌ای بسیار مناسبی برای بالا بردن اعتبار برند، محصول یا خدمات شرکت است بنابراین انتخاب دقیق و اثرگذار بسترهای انتشار (سایت‌های پربازدید و معتبر ) از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود. زبان نامه ‌این امکان را برای برندها و شرکت فراهم کرده تا بتوانند علاوه بر تولید محتواهای تخصصی آنها را به هنرجوها و مشاغل تخصصی و معتبر در حوزه آموزش معرفی کند و در این راستا تعرفه و قیمت ها را طوری درنظر گرفته است که بتوانید به بهترین شکل ممکن برای جذب مشتری و اهداف متفاوت سئو و برندینگ خود هزینه کنید. شما می‌‌توانید با مراجعه به وبسایت زبان نامه از پکیج‌های جذاب و فوق العاده مطلع و از مزایای آن بهره‌مند گردید.

اساتید متخصص و آموزشگاه ها می‌‌توانید با مراجعه به وبسایت زبان نامه از خدمات تخصصی و حرفه‌ای ‌این مجموعه برای رشد برند شخصی یا تجاری خود بهرمند شوید.

- در حال حاضر به مناسبت سال جدید، با قرار دادن محتوا و دوره های خود از بالاترین سطح تخفیف‌‌‌ها بهرمند شوید، کافی است به پنل زبان نامه مراجعه نموده و در جریان قیمت‌‌‌ها و تعرفه‌‌ ها قرار بگیرید.

- در‌این پنل برای رفاه حال اساتید و آموزشگاه ها انواع روش های تولید محتوای تخصصی و قرار دادن دوره در آن قرار داده شده است.

ویروس کرونا!

همه‌گیری کُوید–۱۹ مراکز آموزشی را ناگزیر به تلفیق آموزشِ برخط با روش‌های سنتیِ یادگیری کرده که به علت ساختار و ماهیت خود مشکلاتی اساسی را برای اساتید و آموزشگاه ها به همراه داشته است.

شیوه ی سنتی پاسخگوی نیازهای روزافزون انسان نمی باشد و آموزش مجازی و یادگیریهای الکترونیکی با تمام مزایا و معایب شان می توانند پاسخگوی این نیازها باشند. آموزش از طریق فضای مجازی یک نیاز در جهت گسترش افزایش بهره وری در یادگیری است با ظهور فناوری های جدید همچون رایانه، اینترنت ، شبکه های آموزشی جوامع بشری را با چالش های جدید در همه عرضه های آموزشی، فرهنگی، اجتماعی و سیاسی روبه رو شده اند.

با توجه به اینکه ویروس کرونا حالا حالاها با ما هست استفاده از فضای مجازی یک امر اجتناب ناپذیر شده و اگر شرکت یا برندی در فضای مجازی نباشد بیش از ۸۰ درصد از مشتری های بلقوه خود را از دست داده است.

چالش بعدی استفاده و تولید محتوای تکراری در سایت‌‌های مختلف است که باعث می‌‌شود تا اعتبار سایت شرکت و کسب و کارها بشدت پایین بیاید، بنابراین می‌‌توان نتیجه گرفت که انتخاب محتوا و چگونگی تولید محتوای تخصصی و غیر تکراری نقش بسزایی در افزایش اعتبار سایت و برند شما دارد. از‌ این رو تولید محتوای حرفه‌ای و تخصصی و قطعا غیر تکراری ضامن موفقیت تبلیغات سایت‌‌‌ها می‌‌باشد.

از دیگر چالش های ‌این صنعت عدم شفافیت در بیان تعرفه‌‌ آموزش دوره های مختلف به مشتریان است. بدین ترتیب که اغلب آموزش گاه ها فرآیند قیمت گذاری دوره ها و آموزش‌‌‌ها را به درستی و صادقانه به اطلاع مخاطبان خود نمی‌‌رسانند و یا با نادیده گرفتن حقوق رسانه‌‌‌ها در صدد جلب مشتریان بیشتری می‌‌باشند.

در پلتفرم و پنل زبان نامه قیمت دوره ها طبق روال عرف آموزشگاه ها در نظر گرفته شده است و با‌ ایجاد پکیج‌‌های فوق العاده و استثنایی و ارائه‌ی خدمات حرفه‌ای مطابق با استانداردهای ‌این صنعت شرایطی‌ ایجاد شده که مشتریان می‌‌توانند با بهرمندی از تخفیف‌‌های متنوع و بسته‌‌های تخفیفی جذابی که برای سفارشات در نظر گرفته است به شایستگی بهرمند شوند و رضایت حداکثری مشتریان خود را بدست آورد.

در پایان باید به ‌این نکته توجه شود که زبان نامه تنها پلتفرم‌ LMS در ایران است که تلاش کرده به معنای واقعی یک پلتفرم بوده و تلاش کرده مزایای واقعی این مدل کسب‌وکار را در خدمت کسب‌وکارها قرار داده تا در اجرای جذب مشتری، قدم موثری در جهت جلوگیری از هدر رفت هزینه تبلیغات بردارند.

یکی از چالش هایی که این روزها گریبانگیر برندها شده است نداشتن یک سایت تخصصی در حوزه آموزش است.

از آنجا که هر وبسایتی نیاز به مدیریت داره و تولید محتوایی که در این سایت قرارداده میشود برای بالا بردن اعتبار برند محصول یا خدمات شرکت است بنابراین راه اندازی یک وبسایت حرفه ای در زمینه آموزش مجازی از اهمیت بالایی برخوردار خواهد بود.

پلتفرم زبان نامه فرایند مدیریت و معرفی برند شما در فضای مجازی را به صورت رایگان انجام میدهد.

عدم رعایت استانداردهای گوگل و جریمه شدن توسط‌ این کمپانی بزرگ از چالش‌‌های شایع‌ این صنعت است .

برای جلوگیری و پیشگیری از‌ این فرایند چالشی کسب اطلاع از قوانین و چارچوب‌‌های اساسی گوگل است سپس انتخاب یک وبسایت مناسب است که از اهمیت بالایی برخوردار است. بنابراین انتخاب صحیح یک پلتفرم انتشار دوره ها‌ می‌‌تواند مانع از جریمه‌‌های گوگلی برای شرکت‌‌‌ها و برند‌‌‌ها باشد.

محتوای خلاقانه و منحصر!

محتوای خلاقانه و منحصر به فرد می‌‌تواند ارزش یک دوره را بالا ببرد. برای تولید یک محتوای حرفه‌ای باید به اندازه کافی وقت و انرژی صرف کرد تا محتوای تولید شده ارزشمند باشد. زیرا یک دوره تخصصی می‌‌تواند شخصیت و هویت برند شرکت و کسب و کار مورد نظر را قوت ببخشد و بسیار قوی جلوه کند از‌ این رو اعتبار برند افزایش بیشتری می‌‌یابد. از‌ این رو خلق یک داستان خلاقانه در تولید محتوا به نفع برند شرکت مورد نظر است که باید درنظر گرفته شود، بنابراین اهمیت تولید محتوا همین جا بیش از قبل مشخص می‌‌شود.

از آنجا که سهم بازار سنتی روز به روز کاهش می‌‌یابد و جای خود را به دنیای دیجیتال مارکتینگ می‌‌دهد بهتر است که در انتخاب پلتفرم آموزشی دقت و حساسیت بیشتری را لحاظ نمایید. چرا که رقابت بالا در دنیای دیجیتال مارکتیگ سبب شده تا در راستای کاهش هزینه‌‌های تبلیغاتی وهمچنین افزایش سود و درآمد برخی از شرکت‌‌های فعال در‌ این حوزه تلاش می‌‌کنند تا با ارائه‌ی پیشنهادهای جذاب و کم هزینه، جذابیت بیشتری را برای شرکت‌ها ‌ایجاد کنند تا گوی‌ این مسابقه و رقابت مارکتینگی را از آن خود کنند، لذا بررسی دقیق و تحلیل پلتفرم‌‌های آموزشی می‌‌تواند کمک شایانی به جلوگیری از هدر رفت هزینه تبلیغات کند.

جذب بیشتر مشتری و افزایش فروش دوره

گزارش فروش به صورت کامل

حس رقابت و افزایش محتوای با کیفیت

مرجعی برای تدریس و یادگیری زبان دوم

ارتباط با ما

برای ارتباط با زبان نامه میتوانید از طریق روشهای زیر با ما در ارتباط باشید.